Home » Apps » Business » EURO-TRANS Szczecin Przewóz Osób
EURO-TRANS Szczecin Przewóz Osób icon

EURO-TRANS Szczecin Przewóz Osób

1.0 for Android

Macrosoft Jacek Guzek

The description of EURO-TRANS Szczecin Przewóz Osób

Z naszą firmą dojadą Państwo zawsze wygodnie i na czas do Holandii, Niemiec, Belgii, a także do wszystkich miast Polski. Obsługujemy regularny transport na lotniska w Berlinie (Schonefeld, Tegel), Poznaniu, Goleniowie, oraz w razie zapotrzebowania – do wszystkich większych portów lotniczych. Nasze busy to pojazdy nowoczesne i wygodne, przede wszystkim o nienagannym stanie technicznym. Oferta skierowana jest zarówno do Klienta indywidualnego, jak i grup zorganizowanych, m.in. agencji morskich, firm stoczniowych, korporacji, biur podróży, instytucji podstawowych. Nasze usługi świadczymy głównie dla Klientów z województw:

Zachodniopomorskie, powiaty: Słubicki, Sulęciński, Międzyrzecki, Strzelecko-drezdenecki, Gorzowski, Międzychodzki, Czarnkowsko-trzcianecki, Pilski, Złotowski, wałecki, choszczeński, myśliborski, gryfiński, pyrzycki, stargardzki, drawski, szczecinecki, świdwiński, łobeski, goleniowski, szczeciński, policki, Świnoujście, kamieński, gryficki, kołobrzeski, koszaliński, sławienski, białogardzki. Woj. Pomorskie powiat Człuchowski.
Oferujemy Państwu bezpieczny i komfortowy przewóz do Niemiec, Holandii i Belgii.

Świadczymy usługi przejazdu również na terenie Polski. Dysponujemy nowoczesnymi busami, kierowanymi przez kierowców z wieloletnim stażem. W razie zapotrzebowania posiadamy atestowane foteliki dziecięce dla różnych grup wagowych/wiekowych.

Oferta jest elastyczna, ponieważ dostosowujemy się do Państwa potrzeb. Koszt przewozów ustalany jest indywidualnie, dlatego też przed dokonaniem rezerwacji prosimy o kontakt, abyśmy mogli przedstawić Państwu najdogodniejszą opcję cenową.

Po wcześniejszym uzgodnieniu, świadczymy usługę door to door, czyli odbiór Klienta ze wskazanego przez niego miejsca i przewóz pod podany adres.


Przewozy dla grup

Wynajmujemy busy i mikrobusy wraz z kierowcą dla przewozu grup zorganizowanych – obsługujemy: agencje morskie – podmiany załóg, firmy stoczniowe, korporacje, biura podróży, konferencje, sympozja. Gwarantujemy niezawodność i konkurencyjne ceny.

Świadczymy usługi jednorazowe lub w ramach dłuższej współpracy na preferencyjnych warunkach.


Przewozy indywidualne

Jeśli nie dysponują Państwo własnym środkiem transportu lub tez nie czują się na siłach, aby pokonywać długie, zagraniczne trasy, przejazd z naszą firmą będzie najlepszym rozwiązaniem. Wykwalifikowani kierowcy dowiozą Państwa bezpiecznie do większych miast na terenie Polski, Niemiec, Belgii, Holandii lub też po indywidualnym uzgodnieniu – we wskazane przez Państwa miejsce.

Oferujemy atrakcyjne ceny, a dla stałych Klientów korzystne rabaty.


Transfer na lotniska

Świadczymy usługi transportu na lotniska w Berlinie (Schonefeld, Tegel), Poznaniu, Goleniowie. W razie zapotrzebowania obsługujemy dowóz do wybranych, większych portów lotniczych. Wykonujemy kursy regularne oraz przewozy na zamówienie. Po indywidualnym ustaleniu, odbieramy we wskazanym przez Paostwa dniu i godzinie oraz zawozimy prosto do domu. Podróż z naszą firmą to gwarancja komfortu i punktualności.Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

EURO-TRANS Szczecin Przewóz Osób Tags

Additional Information

Category: Free Business APP

Publish Date:

Latest Version: 1.0Request EURO-TRANS Szczecin Przewóz Osób Update

Get it on: Get EURO-TRANS Szczecin Przewóz Osób on Google Play

Requirements: 4.0.3 and up

Report: Flag as inappropriate

Advertisement
Similar to EURO-TRANS Szczecin Przewóz Osób
More From Macrosoft Jacek Guzek
Discover
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Searching...