Home » Apps » Lifestyle » Yemek Tarifleri Internetsiz
Yemek Tarifleri Internetsiz icon

Yemek Tarifleri Internetsiz

2.0 for Android

Derived SET

The description of Yemek Tarifleri Internetsiz

yemek tarifleri
İNTERNETSİZ, ÜCRETSİZ YEMEK TARİFLERİ ANDROİD UYGULAMASI!!!
Kullanıcılarımızın her an, her yerden ulaşabileceği 1036 adet Türkçe yemek tarifleri bulunmaktadır, şimdilik. Yakın zamanda gelecek güncellemelerle internetsiz olarak 3.000, internet bağlantısı ile 7.500 üzerinde yemek tarifini rahatlıkla uygulayabileceksiniz.

* Yemek tarifleri konusunda en büyük rehberi sunma iddiası ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Mutfakta en büyük yardımcınız olacak özelliklere ulaşmanız android yemek tarifleri uygulamasıyla tamamen ÜCRETSİZ...

* Kolay kullanımı, telefon ve tabletinizde çok az yer kaplaması, pratik yemek tarifleri barındırması, zengin yemek tarifi çeşitleri sunması ve her yerde kullanabilmeniz için internetsiz çalışması üzerine çok yoğun çalışmalar yapılmıştır. Değerli yorumlarınız ve önerilerinizle özellikleri daha da arttırılacaktır.

Ramazan boyunca ve bayramda tariflere ulaşabilmeniz için internetsiz çalışan özelliğe ile çıkan uygulamamız test aşamasındadır. İnternet bağlantısı ile yeni özellikler kazanacak Yemek tarifleri android uygulamasında;

* tatlı tarifleri
* pasta tarifleri
* makarna tarifleri
* çorba tarifleri
* salata tarifleri
* bebekler ve çocuklar için tarifler
* diyet yemek tarifleri
* pratik tarifler kategorileri olmak üzere 10'dan fazla yemek tarifi kategorisi bulunmaktadır. Ayrıca,

* kısır tarifi
* tiramisu tarifi
* pilav tarifi
* açma tarifi
* waffle tarifi
* muhallebi tarifi
* sufle tarifi
* cupcake tarifi
* menemen tarifi
* omlet tarifi
* güllaç tarifi gibi en çok aranan, pratik ve çok çeşitli yüzlerce tarif bulunmaktadır. Bu sayede pratik ve hızlı tariflere ulaşabileceğiniz gibi misafirleriniz ve özel günler için de tarifler bulabilirsiniz. Diyetteyseniz düşük kalorili tarifleri de deneyebilirsiniz, canınız istediğinde şerbetli tatlı tariflerini ya da hafif sütlü tatlı tariflerini de... Bununla yetinmeyerek bütün ihtiyaçlarınızı karşılamak için tarif sayımızı her geçen gün arttırmaktayız...

Ek özellikler barındıracak olan internetsiz + internetli çalışabilecek yeni güncellemeler sayesinde internet bağlantınız olmadığında;

* 3.000 den fazla tarife ulaşabileceksiniz.
* Pişirme süresini hatırlatacak "Pişme Alarmı" nı tek tuşla kullanabileceksiniz.
* Her gün ne yemek yapacağınızı düşünmenize yardımcı olacak günün menülerine ulaşabilecek ve farklı tarifleri deneyebileceksiniz.
* Pişirdiğiniz yemeklerin ve yaptığınız tariflerin kalorilerini hesaplayabilecek, düzenli ve sağlıklı beslenmek için yemek tarifleri uygulamanızda yardım alabileceksiniz.
* Yemeklerin daha lezzetli olması ve daha kolay yapılabilmesi için zengin ipuçları kaynağını kullanabileceksiniz.

İnternet bağlantısına kavuştuğunuz yerlerde ise bütün bu özelliklere ek olarak;

* Yemek tariflerini resimli olarak görüntüleyebilecek, denediğiniz tariflerin resimlerini diğer kullanıcılarımızla paylaşabileceksiniz.
* Yemek tariflerini videoları ile daha rahat uygulama ve bilmediğiniz tarifleri daha kolay uygulayarak öğrenme imkanına sahip olabileceksiniz.
* Özel günler, kutlamalar ya da misafir ağırlamalarınızda anlık mesajlaşma özelliğiyle deneyim sahibi kullanıcılarımızın bilgi ve tecrübelerinden faydalanabilecek, tecrübelerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilecek ve bu sayede yeni dostluklar kurabileceksiniz.

Bütün bu özelliklere ek olarak gelmesini istediğiniz güncellemeler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yemek tariflerimizin sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza ulaşabilmesi için bizi tavsiye etmeniz ve sosyal medya hesaplarınızda uygulamamızdan bahsetmenizden çok büyük memnuniyet duyacağız :)

Yemek Tarifleri Internetsiz Tags

Additional Information

Category: Free Lifestyle APP

Publish Date:

Latest Version: 2.0Request Yemek Tarifleri Internetsiz Update

Get it on: Get Yemek Tarifleri Internetsiz on Google Play

Requirements: Android 2.3.2+

Report: Flag as inappropriate

Advertisement
 
Previous versions
Similar to Yemek Tarifleri Internetsiz
More From Derived SET
Discover
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Searching...