Virtual Endless Runner simgesi

Virtual Endless Runner


Meta Play Studio
3
  • Jun 13, 2025
    Update date
  • Everyone
  • Android 7.0+
    Android OS

Virtual Endless Runner hakkında

Hızlı tempolu 3D sonsuz koşu macerasında koşun. Çevrimiçi Mobil Koşu oyunu.

Virtual Endless Runner'da hiç durmadan koşun - Heyecan verici bir 3D sonsuz koşu Macerası!

Canlı bir 3D dünyada sonsuz koşunun heyecanını yaşayın! Virtual Endless Runner, sizi dinamik ortamlarda koşmaya, atlatmaya ve zıplamaya zorlayan hızlı tempolu, aksiyon dolu bir moddur. Sonsuz koşucu türüne yeni bir soluk getirerek kesintisiz bir heyecan sunuyoruz.

🎮 [Nasıl Oynanır] 🎮

Yüksek hızlı bir koşucu macerasında engellerden kaçınmak için sola, sağa kaydırın, zıplayın ve kaydırın. En sevdiğiniz karakteri hareket ettirmek için parmağınızı kullanın ve Hoverboard, yüksek atlama için Jetpack ve tüm paraları toplamak için Mıknatıs gibi yeni karakterler satın almak için para toplayın. Virtual Endless Runner dinamik ortamlar, enerjik grafikler ve bağımlılık yapan Oyun modları sunar. En iyi Koşu oyunlarından ilham alınarak doğrudan Mobil cihazınızda. Karakterinizi kaydetmek ve en son Sanal Polis tarafından yakalandığınız noktadan devam etmek için özel tuşları kullanın.

🚀 Virtual Endless Runner'ı neden seveceksiniz?

🌟 Sorunsuz kontrollerle hızlı tempolu 3D aksiyon

🌟 Sürprizlerle ve zorluklarla dolu sonsuz seviyeler

🌟 Paraları, güçlendirmeleri toplayın ve benzersiz karakterlerin ve Güçlendiricilerin kilidini açın

🌟 Ekstra para ve özel ödüller kazanmak için günlük görevleri tamamlayın. Bu zorluklar günlük koşularınıza çeşitlilik ve teşvik katar.

🌟 İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde çevrimiçi/çevrimdışı oynayın

🏆 Sonsuz Koşu Modu:

Yeni ENDLESS RUN ile doğrudan aksiyona dalın! Becerilerinizi test edin, rekorlar kırın ve destansı ödüller toplayın. Her koşuda bir Başlangıç gibi parlama şansınız var!

İster engelli parkur oyunlarının, ister hiper-gündelik zorlukların hayranı olun, ister sadece sonsuz koşmayı seviyor olun, bu oyun tam size göre.

Hemen indirin ve en iyi sanal koşucu olun!

Bizi takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/virtualendlessrunner/

Tiktok: https://www.tiktok.com/@virtual.endless.runner

X.com: https://x.com/V_EndlessRunner

Pinterest: https://www.pinterest.com/VirtualEndlessRunner/

Daha Fazla Göster

Ek OYUN Bilgileri

En Son Sürüm

3

Yükleyen

Choicex De Bhadest

Gereken Android sürümü

Android 7.0+

İçerik derecelendirmesi

Everyone

En son sürümde yeni olan 3

Last updated on Jun 13, 2025

🎮 Welcome to Virtual Endless Runner!
A thrilling running game that will keep you hooked for hours! Navigate challenging tracks filled with trains and other obstacles, all while aiming for that high score.
🚀 What’s New:
🎉 Brand new game launch!
🚂 Dodge trains and other fun obstacles to keep things exciting.
⚡️ Boost your speed with powerful power-ups and upgrades.
🌍 Explore special game modes like Desert, Snow, and more.
🎨 Customize your character and sound settings to play your way.

Daha Fazla Göster

Virtual Endless Runner Ekran görüntüleri

Virtual Endless Runner gönderenVirtual Endless Runner Ekran Görüntüsü 1Virtual Endless Runner Ekran Görüntüsü 2Virtual Endless Runner Ekran Görüntüsü 3Virtual Endless Runner Ekran Görüntüsü 4Virtual Endless Runner Ekran Görüntüsü 5Virtual Endless Runner Ekran Görüntüsü 6Virtual Endless Runner Ekran Görüntüsü 7

İlgili Etiketler

Son 24 Saatte Popüler Makaleler

Aranıyor...
APKPure'a abone olun
En iyi Android oyunlarının ve uygulamalarının ilk sürümüne, haberlerine ve rehberlerine ilk erişen kişi olun.
Hayır, teşekkürler
Üye olmak
Başarıyla abone oldu!
Şimdi APKPure'ye abone oldunuz.