Tech Learn
XAPK

Tech Learn


Thant Htoo Aung

Zaufana aplikacja

  • 19.9 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • Jul 22, 2026
    Update date

Co nowego w najnowszej wersji 1.4.0

Jul 22, 2026

Tech Learn zapewnia nauczycielom i uczniom skuteczne plany lekcji i quizy Pobierz najnowszą wersję Tech Learn 1.4.0, aby natychmiast cieszyć się nowymi funkcjami i aktualizacjami!

- Guardian feature added.

Pokaż więcej

Najczęstsze pytania dotyczące Tech Learn

Czy pobieranie Tech Learn jest bezpieczne?

APKPure weryfikuje podpis cyfrowy pliku APK aplikacji Tech Learn i sprawdza go za pomocą silników bezpieczeństwa, takich jak VirusTotal. Dotknij plakietki „Zaufana aplikacja” na stronie szczegółów, aby zobaczyć dostępne informacje o bezpieczeństwie.

Ile miejsca potrzeba do zainstalowania Tech Learn ?

Rozmiar pliku APK do pobrania to 19.9 MB. Potrzebne będzie dodatkowe wolne miejsce na instalację, pliki tymczasowe, aktualizacje i pamięć podręczną. Jeśli instalacja się nie powiedzie, zwolnij miejsce i spróbuj ponownie.

Ile trwa pobieranie Tech Learn ?

Rozmiar Tech Learn to 19.9 MB. Przy stabilnym połączeniu 4G, 5G lub Wi-Fi pobieranie może potrwać od kilku sekund do kilku minut, zależnie od szybkości sieci.

Dlaczego nie mogę pobrać lub zainstalować aplikacji?

Najczęstsze przyczyny to brak miejsca, niezgodna wersja Androida, niestabilne połączenie, uszkodzony plik lub brak uprawnień do instalacji. Zobacz poradnik rozwiązywania problemów z pobieraniem i instalacją, aby poznać rozwiązania krok po kroku.

Jakie są wymagania systemowe Tech Learn ?

Najnowsza wersja Tech Learn wymaga Android 5.0+ lub nowszego. Jeśli urządzenie korzysta ze starszego Androida, sprawdź, czy jest dostępna zgodna starsza wersja aplikacji.

Czym są pliki APK i XAPK i jak je zainstalować?

Do pobrania dostępne są dwa rodzaje plików instalacyjnych: - APK: standardowy plik instalacyjny Androida, który można pobrać i zainstalować bezpośrednio. - XAPK: zawiera APK oraz dodatkowe zasoby, np. pliki OBB, przeznaczone dla większych aplikacji i gier. Użyj instalatora XAPK, takiego jak APKPure. Dowiedz się więcej o instalowanie plików APK i XAPK.
Pokaż więcej

Więcej informacji o aplikacji

  • Wymaga Androida
    Android 5.0+ (Lollipop, API 21)
  • Ocena treści
    Everyone
  • Architektura
    armeabi-v7a
  • Uprawnienia aplikacji
  • Licencja Aplikacji
    Wymagane
  • Raport bezpieczeństwa
    Sprawdź teraz
  • Podpis
    e823f4d176fa1073c010bc2879d9770bce28fcbb
Kontrola bezpieczeństwa zakończona
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Takie samo jak:
Nazwa pakietu:app.techlearn.mobile
SHA-256:6614c4428bb4d336dffb8941ba8b1c08f365c65ed310d1e561cd0406044bc0df
SHA-1:3a4ecbcaf58fafab8083ae33375f323e24167b6d
Pokaż więcej
Zweryfikowane przez: APKPURE

Powiązane Tagi

Pobieranie w toku

Tech Learn Download APK 1.4.0 (19.9 MB)

Jeśli pobieranie nie rozpocznie się, Kliknij tutaj
Zarządzaj pobranymi aplikacjami
Jak zainstalować plik XAPK / APK
Jak zainstalować plik XAPK / APK

Wszystkie warianty aplikacji

armeabi-v7a
Tech Learn aplikacja
1.4.0(42)XAPKAPKs
Jul 22, 202619.9 MBAndroid 5.0+
Pobierz
Pokaż więcej

Inne wersje Tech Learn

XAPK
19.9 MBJul 22, 2026
Pobierz
XAPK
19.7 MBApr 25, 2026
Pobierz
XAPK
31.4 MBDec 22, 2025
Pobierz
Wszystkie wersje
tracking
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.
Wyszukiwanie...
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.