Super Rabbids ikona

Super Rabbids


IssamTag
1.0
  • WKRÓTCE
    Update date
  • Everyone
  • 3.0 and up
    Android OS

O Super Rabbids

Help Super Rabbids to get as far as possible. Tap the screen and avoid obstacles

Help Super Rabbids to get as far as possible. Tap at the screen and avoid obstacles.

The game is time-consuming.

The player must avoid the columns when he must not forget to collect the hearts .

Remember ! only hearts can reward you points !

Features:

- One Touch Control.

- Lots of fun.

- Nice graphics.

- Super Rabbids

- Rabbids

Good luck and have fun !

if you like Hay game , please Rate and share with your friends ! :)

Pokaż więcej

Dodatkowe informacje GRA

Ostatnia Wersja

1.0

Wymaga Androida

3.0 and up

Ocena treści

Everyone

Co nowego w najnowszej wersji 1.0

Last updated on Mar 4, 2017

Ta wersja zawiera drobne poprawki błędów i ogólne ulepszenia. Zaktualizuj ją, aby uzyskać najlepsze wrażenia.

Pokaż więcej

Super Rabbids Zrzuty ekranu

Super Rabbids plakatSuper Rabbids screenshot 1Super Rabbids screenshot 2

Powiązane Tagi

Popularne artykuły w ciągu ostatnich 24 godzin

Wyszukiwanie...
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.