Smart Timer
XAPK

Smart Timer


UtopiaTech Pvt Ltd

Zaufana aplikacja

  • 51.5 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • Jun 19, 2026
    Update date

Co nowego w najnowszej wersji 6.0.10

Last updated on Jun 19, 2026

Inteligentne Timer to następna generacja Internet przedmiotów włączony inteligentny przełącznik przez UtopiaTech. Pobierz najnowszą wersję Smart Timer 6.0.10, aby natychmiast cieszyć się nowymi funkcjami i aktualizacjami!

Minor bug fixes and improvements. Install or update to the newest version to check it out!

Pokaż więcej

Najczęstsze pytania dotyczące Smart Timer

Czy pobieranie Smart Timer jest bezpieczne?

APKPure weryfikuje podpis cyfrowy pliku APK aplikacji Smart Timer i sprawdza go za pomocą silników bezpieczeństwa, takich jak VirusTotal. Dotknij plakietki „Zaufana aplikacja” na stronie szczegółów, aby zobaczyć dostępne informacje o bezpieczeństwie.

Ile miejsca potrzeba do zainstalowania Smart Timer ?

Rozmiar pliku APK do pobrania to 51.5 MB. Potrzebne będzie dodatkowe wolne miejsce na instalację, pliki tymczasowe, aktualizacje i pamięć podręczną. Jeśli instalacja się nie powiedzie, zwolnij miejsce i spróbuj ponownie.

Ile trwa pobieranie Smart Timer ?

Rozmiar Smart Timer to 51.5 MB. Przy stabilnym połączeniu 4G, 5G lub Wi-Fi pobieranie może potrwać od kilku sekund do kilku minut, zależnie od szybkości sieci.

Dlaczego nie mogę pobrać lub zainstalować aplikacji?

Najczęstsze przyczyny to brak miejsca, niezgodna wersja Androida, niestabilne połączenie, uszkodzony plik lub brak uprawnień do instalacji. Zobacz poradnik rozwiązywania problemów z pobieraniem i instalacją, aby poznać rozwiązania krok po kroku.

Jakie są wymagania systemowe Smart Timer ?

Najnowsza wersja Smart Timer wymaga Android 12.0+ lub nowszego. Jeśli urządzenie korzysta ze starszego Androida, sprawdź, czy jest dostępna zgodna starsza wersja aplikacji.

Czym są pliki APK i XAPK i jak je zainstalować?

Do pobrania dostępne są dwa rodzaje plików instalacyjnych: - APK: standardowy plik instalacyjny Androida, który można pobrać i zainstalować bezpośrednio. - XAPK: zawiera APK oraz dodatkowe zasoby, np. pliki OBB, przeznaczone dla większych aplikacji i gier. Użyj instalatora XAPK, takiego jak APKPure. Dowiedz się więcej o instalowanie plików APK i XAPK.
Pokaż więcej

Więcej informacji o aplikacji

  • Nazwa pakietu
    com.smarttimer
  • Wymaga Androida
    Android 12.0+ (S, API 31)
  • Ocena treści
    Everyone
  • Architektura
    arm64-v8a
  • Uprawnienia aplikacji
  • Raport bezpieczeństwa
  • Podpis
    6a897161d800f61e1cd1c48660cbe8c8ab5575b2
0/61
Wynik skanowania: Bezpieczny
Żaden dostawca zabezpieczeń nie oznaczył tego pliku jako złośliwego
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Takie samo jak:
Data skanowania:Jun 19, 2026
Nazwa pakietu:com.smarttimer
SHA-256:a6a386ac556587c6216fb9f6004ca3dc7592fbe9982bec0748048d8e2790b592
SHA-1:0596471f8e0c57d065451e7a7809ea762437819a
Pokaż więcej
Zobacz raport

Powiązane Tagi

Pobieranie w toku

Smart Timer Download APK 6.0.10 (51.5 MB)

Jeśli pobieranie nie rozpocznie się, Kliknij tutaj
Zarządzaj pobranymi aplikacjami
Jak zainstalować plik XAPK / APK
Jak zainstalować plik XAPK / APK

Wszystkie warianty aplikacji

arm64-v8a
Smart Timer aplikacja
6.0.10(7291631)XAPKAPKs
Jun 19, 202651.5 MBAndroid 12.0+
Pobierz
Pokaż więcej
tracking
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.
Wyszukiwanie...
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.