PROGRESO AM
APK

PROGRESO AM


StreamingPRO

Zaufana aplikacja

  • 7.8 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • Dec 4, 2023
    Update date

Co nowego w najnowszej wersji 4.0

Last updated on Dec 4, 2023

Naszą misją jest informowanie, edukacja i rozrywka. Pobierz najnowszą wersję PROGRESO AM 4.0, aby natychmiast cieszyć się nowymi funkcjami i aktualizacjami!

Minor bug fixes and improvements. Install or update to the newest version to check it out!

Pokaż więcej

Najczęstsze pytania dotyczące PROGRESO AM

Czy pobieranie PROGRESO AM jest bezpieczne?

APKPure weryfikuje podpis cyfrowy pliku APK aplikacji PROGRESO AM i sprawdza go za pomocą silników bezpieczeństwa, takich jak VirusTotal. Dotknij plakietki „Zaufana aplikacja” na stronie szczegółów, aby zobaczyć dostępne informacje o bezpieczeństwie.

Ile miejsca potrzeba do zainstalowania PROGRESO AM ?

Rozmiar pliku APK do pobrania to 7.8 MB. Potrzebne będzie dodatkowe wolne miejsce na instalację, pliki tymczasowe, aktualizacje i pamięć podręczną. Jeśli instalacja się nie powiedzie, zwolnij miejsce i spróbuj ponownie.

Ile trwa pobieranie PROGRESO AM ?

Rozmiar PROGRESO AM to 7.8 MB. Przy stabilnym połączeniu 4G, 5G lub Wi-Fi pobieranie może potrwać od kilku sekund do kilku minut, zależnie od szybkości sieci.

Dlaczego nie mogę pobrać lub zainstalować aplikacji?

Najczęstsze przyczyny to brak miejsca, niezgodna wersja Androida, niestabilne połączenie, uszkodzony plik lub brak uprawnień do instalacji. Zobacz poradnik rozwiązywania problemów z pobieraniem i instalacją, aby poznać rozwiązania krok po kroku.

Jakie są wymagania systemowe PROGRESO AM ?

Najnowsza wersja PROGRESO AM wymaga Android 4.1+ lub nowszego. Jeśli urządzenie korzysta ze starszego Androida, sprawdź, czy jest dostępna zgodna starsza wersja aplikacji.

Czym są pliki APK i XAPK i jak je zainstalować?

Do pobrania dostępne są dwa rodzaje plików instalacyjnych: - APK: standardowy plik instalacyjny Androida, który można pobrać i zainstalować bezpośrednio. - XAPK: zawiera APK oraz dodatkowe zasoby, np. pliki OBB, przeznaczone dla większych aplikacji i gier. Użyj instalatora XAPK, takiego jak APKPure. Dowiedz się więcej o instalowanie plików APK i XAPK.
Pokaż więcej

Więcej informacji o aplikacji

  • Języki
    English 72
  • Wymaga Androida
    Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)
  • Ocena treści
    Everyone
  • Architektura
    universal
  • Uprawnienia aplikacji
  • Raport bezpieczeństwa
    Sprawdź teraz
  • Podpis
    f5e754d6775a86ae694f90c9b8e3f1cb9b2540e0
  • Weryfikacja dewelopera
    Zweryfikowano
Kontrola bezpieczeństwa zakończona
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Takie samo jak:
Nazwa pakietu:streamingpro.progreso
SHA-256:1f2c466538199d4c25afb659a4539585c1da4021634cababeae672bd2e490695
SHA-1:6bcebe40951871e70c31335764fdc9b9161d79b1
Pokaż więcej
Zweryfikowane przez: APKPURE

Powiązane Tagi

Pobieranie w toku

PROGRESO AM Download APK 4.0 (7.8 MB)

Jeśli pobieranie nie rozpocznie się, Kliknij tutaj
Zarządzaj pobranymi aplikacjami
Jak zainstalować plik XAPK / APK
Jak zainstalować plik XAPK / APK

Wszystkie warianty aplikacji

Unlimited
PROGRESO AM aplikacja
4.0(42)XAPKAPKs
Dec 4, 20237.9 MBAndroid 4.1+
Pobierz
PROGRESO AM aplikacja
4.0(42)APK
Dec 4, 20237.8 MBAndroid 4.1+
Pobierz
Pokaż więcej
tracking
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.
Wyszukiwanie...
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.