Periwinkle eLearning
XAPK

Periwinkle eLearning


Jeevandeep Edumedia Private Limited

  • 55.4 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • Sep 14, 2026
    Update date

Co nowego w najnowszej wersji 17.3.6

Sep 14, 2026

E-learning o Barwinku oferuje eBooki i treści e-learningowe o Barwinku. Pobierz najnowszą wersję Periwinkle eLearning 17.3.6, aby natychmiast cieszyć się nowymi funkcjami i aktualizacjami!

We’ve updated content, improved performance, and made the app even smoother for your learning experience.

Pokaż więcej

Najczęstsze pytania dotyczące Periwinkle eLearning

Ile miejsca potrzeba do zainstalowania Periwinkle eLearning ?

Rozmiar pliku APK do pobrania to 55.4 MB. Potrzebne będzie dodatkowe wolne miejsce na instalację, pliki tymczasowe, aktualizacje i pamięć podręczną. Jeśli instalacja się nie powiedzie, zwolnij miejsce i spróbuj ponownie.

Ile trwa pobieranie Periwinkle eLearning ?

Rozmiar Periwinkle eLearning to 55.4 MB. Przy stabilnym połączeniu 4G, 5G lub Wi-Fi pobieranie może potrwać od kilku sekund do kilku minut, zależnie od szybkości sieci.

Dlaczego nie mogę pobrać lub zainstalować aplikacji?

Najczęstsze przyczyny to brak miejsca, niezgodna wersja Androida, niestabilne połączenie, uszkodzony plik lub brak uprawnień do instalacji. Zobacz poradnik rozwiązywania problemów z pobieraniem i instalacją, aby poznać rozwiązania krok po kroku.

Jakie są wymagania systemowe Periwinkle eLearning ?

Najnowsza wersja Periwinkle eLearning wymaga Android 7.0+ lub nowszego. Jeśli urządzenie korzysta ze starszego Androida, sprawdź, czy jest dostępna zgodna starsza wersja aplikacji.

Czym są pliki APK i XAPK i jak je zainstalować?

Do pobrania dostępne są dwa rodzaje plików instalacyjnych: - APK: standardowy plik instalacyjny Androida, który można pobrać i zainstalować bezpośrednio. - XAPK: zawiera APK oraz dodatkowe zasoby, np. pliki OBB, przeznaczone dla większych aplikacji i gier. Użyj instalatora XAPK, takiego jak APKPure. Dowiedz się więcej o instalowanie plików APK i XAPK.
Pokaż więcej

Więcej informacji o aplikacji

  • Wymaga Androida
    Android 7.0+ (N, API 24)
  • Ocena treści
    Everyone
  • Architektura
    armeabi-v7a
  • Uprawnienia aplikacji
  • Licencja Aplikacji
    Wymagane
  • Podpis
    e98995bf8cb656a8b33b2189852654b7cb6b264b
  • Weryfikacja dewelopera
    Zweryfikowano

Powiązane Tagi

Pobieranie w toku

Periwinkle eLearning Download APK 17.3.6 (55.4 MB)

Jeśli pobieranie nie rozpocznie się, Kliknij tutaj
Zarządzaj pobranymi aplikacjami
Jak zainstalować plik XAPK / APK
Jak zainstalować plik XAPK / APK

Wszystkie warianty aplikacji

armeabi-v7a
Periwinkle eLearning aplikacja
17.3.6(1736)XAPKAPKs
Sep 14, 202655.4 MBAndroid 7.0+
Pobierz
Pokaż więcej

Dostępne również dla innych platform

tracking
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.
Wyszukiwanie...
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.