Mozaic Agent
XAPK

Mozaic Agent


The Amazing Things Company Ltd.

Zaufana aplikacja

  • 47.7 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • Feb 25, 2025
    Update date

Co nowego w najnowszej wersji 1.0.1

Feb 25, 2025

Twoja najlepsza aplikacja dotycząca nieruchomości Pobierz najnowszą wersję Mozaic Agent 1.0.1, aby natychmiast cieszyć się nowymi funkcjami i aktualizacjami!

Bug fixes and Performance improvements.

Pokaż więcej

Najczęstsze pytania dotyczące Mozaic Agent

Czy pobieranie Mozaic Agent jest bezpieczne?

APKPure weryfikuje podpis cyfrowy pliku APK aplikacji Mozaic Agent i sprawdza go za pomocą silników bezpieczeństwa, takich jak VirusTotal. Dotknij plakietki „Zaufana aplikacja” na stronie szczegółów, aby zobaczyć dostępne informacje o bezpieczeństwie.

Ile miejsca potrzeba do zainstalowania Mozaic Agent ?

Rozmiar pliku APK do pobrania to 47.7 MB. Potrzebne będzie dodatkowe wolne miejsce na instalację, pliki tymczasowe, aktualizacje i pamięć podręczną. Jeśli instalacja się nie powiedzie, zwolnij miejsce i spróbuj ponownie.

Ile trwa pobieranie Mozaic Agent ?

Rozmiar Mozaic Agent to 47.7 MB. Przy stabilnym połączeniu 4G, 5G lub Wi-Fi pobieranie może potrwać od kilku sekund do kilku minut, zależnie od szybkości sieci.

Dlaczego nie mogę pobrać lub zainstalować aplikacji?

Najczęstsze przyczyny to brak miejsca, niezgodna wersja Androida, niestabilne połączenie, uszkodzony plik lub brak uprawnień do instalacji. Zobacz poradnik rozwiązywania problemów z pobieraniem i instalacją, aby poznać rozwiązania krok po kroku.

Jakie są wymagania systemowe Mozaic Agent ?

Najnowsza wersja Mozaic Agent wymaga Android 5.0+ lub nowszego. Jeśli urządzenie korzysta ze starszego Androida, sprawdź, czy jest dostępna zgodna starsza wersja aplikacji.

Czym są pliki APK i XAPK i jak je zainstalować?

Do pobrania dostępne są dwa rodzaje plików instalacyjnych: - APK: standardowy plik instalacyjny Androida, który można pobrać i zainstalować bezpośrednio. - XAPK: zawiera APK oraz dodatkowe zasoby, np. pliki OBB, przeznaczone dla większych aplikacji i gier. Użyj instalatora XAPK, takiego jak APKPure. Dowiedz się więcej o instalowanie plików APK i XAPK.
Pokaż więcej

Więcej informacji o aplikacji

  • Nazwa pakietu
    com.mozaic.agent
  • Wymaga Androida
    Android 5.0+ (Lollipop, API 21)
  • Ocena treści
    Everyone
  • Architektura
    arm64-v8a
  • Uprawnienia aplikacji
  • Licencja Aplikacji
    Wymagane
  • Raport bezpieczeństwa
    Sprawdź teraz
  • Podpis
    b472e67b870f3b4533bd93c25ceb2aad33e88caf
  • Weryfikacja dewelopera
    Zweryfikowano
Kontrola bezpieczeństwa zakończona
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Takie samo jak:
Nazwa pakietu:com.mozaic.agent
SHA-256:5351ab0c37246a1c813e4b9b6f9c00c52a1ae98fa3e3d603659f15fcdaca4eb3
SHA-1:b905873acaccb5b3828d2b4a608ea2ea264fec0e
Pokaż więcej
Zweryfikowane przez: APKPURE

Powiązane Tagi

Pobieranie w toku

Mozaic Agent Download APK 1.0.1 (47.7 MB)

Jeśli pobieranie nie rozpocznie się, Kliknij tutaj
Zarządzaj pobranymi aplikacjami
Jak zainstalować plik XAPK / APK
Jak zainstalować plik XAPK / APK

Wszystkie warianty aplikacji

arm64-v8a
Mozaic Agent aplikacja
1.0.1(4)XAPKAPKs
‪Feb 25, 202547.7 MBAndroid 5.0+
Pobierz
Pokaż więcej
tracking
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.
Wyszukiwanie...
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.