Missing Wings
XAPK

Missing Wings


Hosted Games

Zaufana aplikacja

  • 12.3 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Teen
  • Jan 11, 2026
    Update date

Co nowego w najnowszej wersji 1.0.23

Jan 11, 2026

Wciel się w rolę anioła i podejmij epicką wyprawę pełną gier i łamigłówek. Pobierz najnowszą wersję Missing Wings 1.0.23, aby natychmiast cieszyć się nowymi funkcjami i aktualizacjami!

You can now choose a font in the Settings menu. Switch to Helvetica for crisp sans-serif text, or try the OpenDyslexic font, designed against some common symptoms of dyslexia. If you enjoy "Missing Wings", please leave us a written review. It really helps!

Pokaż więcej

Najczęstsze pytania dotyczące Missing Wings

Czy pobieranie Missing Wings jest bezpieczne?

APKPure weryfikuje podpis cyfrowy pliku APK aplikacji Missing Wings i sprawdza go za pomocą silników bezpieczeństwa, takich jak VirusTotal. Dotknij plakietki „Zaufana aplikacja” na stronie szczegółów, aby zobaczyć dostępne informacje o bezpieczeństwie.

Ile miejsca potrzeba do zainstalowania Missing Wings ?

Rozmiar pliku APK do pobrania to 12.3 MB. Potrzebne będzie dodatkowe wolne miejsce na instalację, pliki tymczasowe, aktualizacje i pamięć podręczną. Jeśli instalacja się nie powiedzie, zwolnij miejsce i spróbuj ponownie.

Ile trwa pobieranie Missing Wings ?

Rozmiar Missing Wings to 12.3 MB. Przy stabilnym połączeniu 4G, 5G lub Wi-Fi pobieranie może potrwać od kilku sekund do kilku minut, zależnie od szybkości sieci.

Dlaczego nie mogę pobrać lub zainstalować aplikacji?

Najczęstsze przyczyny to brak miejsca, niezgodna wersja Androida, niestabilne połączenie, uszkodzony plik lub brak uprawnień do instalacji. Zobacz poradnik rozwiązywania problemów z pobieraniem i instalacją, aby poznać rozwiązania krok po kroku.

Jakie są wymagania systemowe Missing Wings ?

Najnowsza wersja Missing Wings wymaga Android 5.0+ lub nowszego. Jeśli urządzenie korzysta ze starszego Androida, sprawdź, czy jest dostępna zgodna starsza wersja aplikacji.

Czym są pliki APK i XAPK i jak je zainstalować?

Do pobrania dostępne są dwa rodzaje plików instalacyjnych: - APK: standardowy plik instalacyjny Androida, który można pobrać i zainstalować bezpośrednio. - XAPK: zawiera APK oraz dodatkowe zasoby, np. pliki OBB, przeznaczone dla większych aplikacji i gier. Użyj instalatora XAPK, takiego jak APKPure. Dowiedz się więcej o instalowanie plików APK i XAPK.
Pokaż więcej

Więcej informacji o aplikacji

  • Wymaga Androida
    Android 5.0+ (Lollipop, API 21)
  • Ocena treści
    Teen · Violent References, Simulated Gambling
  • Architektura
    universal
  • Uprawnienia aplikacji
  • Licencja Aplikacji
    Wymagane
  • Raport bezpieczeństwa
  • Podpis
    407b765cde61e4497fafeabd4002495886cfe7cf
  • Weryfikacja dewelopera
    Zweryfikowano
0/34
Wynik skanowania: Bezpieczny
Żaden dostawca zabezpieczeń nie oznaczył tego pliku jako złośliwego
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Takie samo jak:
Data skanowania:Jul 6, 2026
Nazwa pakietu:org.hostedgames.missingwings
SHA-256:3d89e0f5acfba3456ef8be7d07d352ced2700efa04a5e327477a6f34345d71c4
SHA-1:c9731c8acd08a3da32eb1b89ee0d4ee97794d78a
Pokaż więcej
Zobacz raport

Powiązane Tagi

Pobieranie w toku

Missing Wings Download APK 1.0.23 (12.3 MB)

Jeśli pobieranie nie rozpocznie się, Kliknij tutaj
Zarządzaj pobranymi aplikacjami
Jak zainstalować plik XAPK / APK
Jak zainstalować plik XAPK / APK

Wszystkie warianty aplikacji

Unlimited
Missing Wings aplikacja
1.0.23(25)XAPKAPKs
Jan 11, 202612.3 MBAndroid 5.0+
Pobierz
Pokaż więcej
tracking
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.
Wyszukiwanie...
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.