MFA Authenticator
XAPK

MFA Authenticator


code4Flutter

Zaufana aplikacja

  • 48.0 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • Jul 24, 2026
    Update date

Co nowego w najnowszej wersji 1.0.0

Last updated on Jul 24, 2026

Two Factor Authentication Pobierz najnowszą wersję MFA Authenticator 1.0.0, aby natychmiast cieszyć się nowymi funkcjami i aktualizacjami!

Minor bug fixes and improvements. Install or update to the newest version to check it out!

Pokaż więcej

Najczęstsze pytania dotyczące MFA Authenticator

Czy pobieranie MFA Authenticator jest bezpieczne?

APKPure weryfikuje podpis cyfrowy pliku APK aplikacji MFA Authenticator i sprawdza go za pomocą silników bezpieczeństwa, takich jak VirusTotal. Dotknij plakietki „Zaufana aplikacja” na stronie szczegółów, aby zobaczyć dostępne informacje o bezpieczeństwie.

Ile miejsca potrzeba do zainstalowania MFA Authenticator ?

Rozmiar pliku APK do pobrania to 48.0 MB. Potrzebne będzie dodatkowe wolne miejsce na instalację, pliki tymczasowe, aktualizacje i pamięć podręczną. Jeśli instalacja się nie powiedzie, zwolnij miejsce i spróbuj ponownie.

Ile trwa pobieranie MFA Authenticator ?

Rozmiar MFA Authenticator to 48.0 MB. Przy stabilnym połączeniu 4G, 5G lub Wi-Fi pobieranie może potrwać od kilku sekund do kilku minut, zależnie od szybkości sieci.

Dlaczego nie mogę pobrać lub zainstalować aplikacji?

Najczęstsze przyczyny to brak miejsca, niezgodna wersja Androida, niestabilne połączenie, uszkodzony plik lub brak uprawnień do instalacji. Zobacz poradnik rozwiązywania problemów z pobieraniem i instalacją, aby poznać rozwiązania krok po kroku.

Jakie są wymagania systemowe MFA Authenticator ?

Najnowsza wersja MFA Authenticator wymaga Android 10.0+ lub nowszego. Jeśli urządzenie korzysta ze starszego Androida, sprawdź, czy jest dostępna zgodna starsza wersja aplikacji.

Czym są pliki APK i XAPK i jak je zainstalować?

Do pobrania dostępne są dwa rodzaje plików instalacyjnych: - APK: standardowy plik instalacyjny Androida, który można pobrać i zainstalować bezpośrednio. - XAPK: zawiera APK oraz dodatkowe zasoby, np. pliki OBB, przeznaczone dla większych aplikacji i gier. Użyj instalatora XAPK, takiego jak APKPure. Dowiedz się więcej o instalowanie plików APK i XAPK.
Pokaż więcej

Więcej informacji o aplikacji

  • Wymaga Androida
    Android 10.0+ (Q, API 29)
  • Ocena treści
    Everyone
  • Architektura
    armeabi-v7a
  • Uprawnienia aplikacji
  • Licencja Aplikacji
    Wymagane
  • Raport bezpieczeństwa
    Sprawdź teraz
  • Podpis
    b43a3a506b694d5690163bd09eeff26778b64591
Kontrola bezpieczeństwa zakończona
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Takie samo jak:
Nazwa pakietu:in.code4flutter.authenticator
SHA-256:d9f8f14378ed340eb2981a01f4c564f4b3334836959dee71eb1919bfacd8f4ad
SHA-1:14eac5b7c5a6985ab8d8e76a349237b2cd1c1f2d
Pokaż więcej
Zweryfikowane przez: APKPURE

Powiązane Tagi

Pobieranie w toku

MFA Authenticator Download APK 1.0.0 (48.0 MB)

Jeśli pobieranie nie rozpocznie się, Kliknij tutaj
Zarządzaj pobranymi aplikacjami
Jak zainstalować plik XAPK / APK
Jak zainstalować plik XAPK / APK

Wszystkie warianty aplikacji

armeabi-v7a
MFA Authenticator aplikacja
1.0.0(16)XAPKAPKs
Jul 24, 202648.0 MBAndroid 10.0+
Pobierz
MFA Authenticator aplikacja
1.0.0(15)XAPKAPKs
Jun 30, 202667.4 MBAndroid 7.0+
Pobierz
MFA Authenticator aplikacja
1.0.0(14)XAPKAPKs
Jun 11, 202669.3 MBAndroid 6.0+
Pobierz
MFA Authenticator aplikacja
1.0.0(13)XAPKAPKs
Jun 3, 202669.5 MBAndroid 6.0+
Pobierz
MFA Authenticator aplikacja
1.0.0(10)XAPKAPKs
May 24, 202667.2 MBAndroid 6.0+
Pobierz
MFA Authenticator aplikacja
1.0.0(7)XAPKAPKs
Nov 26, 202553.3 MBAndroid 6.0+
Pobierz
arm64-v8a
MFA Authenticator aplikacja
1.0.0(10)XAPKAPKs
Apr 25, 202665.3 MBAndroid 6.0+
Pobierz
MFA Authenticator aplikacja
1.0.0(9)XAPKAPKs
Mar 9, 202675.5 MBAndroid 6.0+
Pobierz
MFA Authenticator aplikacja
1.0.0(7)XAPKAPKs
Jan 6, 202628.6 MBAndroid 6.0+
Pobierz
MFA Authenticator aplikacja
1.0.0(2)XAPKAPKs
Sep 11, 202535.7 MBAndroid 5.0+
Pobierz
x86
MFA Authenticator aplikacja
1.0.0(4)XAPKAPKs
Sep 17, 202541.5 MBAndroid 6.0+
Pobierz
Pokaż więcej
tracking
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.
Wyszukiwanie...
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.