Ktech Data
XAPK

Ktech Data


Topupmate Technology

Zaufana aplikacja

  • 47.6 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • May 21, 2025
    Update date

Co nowego w najnowszej wersji 1.0.0

May 21, 2025

Ktech Data to kompleksowa aplikacja do płacenia rachunków za każdy dzień Pobierz najnowszą wersję Ktech Data 1.0.0, aby natychmiast cieszyć się nowymi funkcjami i aktualizacjami!

All-in-one bill payment app

Pokaż więcej

Najczęstsze pytania dotyczące Ktech Data

Czy pobieranie Ktech Data jest bezpieczne?

APKPure weryfikuje podpis cyfrowy pliku APK aplikacji Ktech Data i sprawdza go za pomocą silników bezpieczeństwa, takich jak VirusTotal. Dotknij plakietki „Zaufana aplikacja” na stronie szczegółów, aby zobaczyć dostępne informacje o bezpieczeństwie.

Ile miejsca potrzeba do zainstalowania Ktech Data ?

Rozmiar pliku APK do pobrania to 47.6 MB. Potrzebne będzie dodatkowe wolne miejsce na instalację, pliki tymczasowe, aktualizacje i pamięć podręczną. Jeśli instalacja się nie powiedzie, zwolnij miejsce i spróbuj ponownie.

Ile trwa pobieranie Ktech Data ?

Rozmiar Ktech Data to 47.6 MB. Przy stabilnym połączeniu 4G, 5G lub Wi-Fi pobieranie może potrwać od kilku sekund do kilku minut, zależnie od szybkości sieci.

Dlaczego nie mogę pobrać lub zainstalować aplikacji?

Najczęstsze przyczyny to brak miejsca, niezgodna wersja Androida, niestabilne połączenie, uszkodzony plik lub brak uprawnień do instalacji. Zobacz poradnik rozwiązywania problemów z pobieraniem i instalacją, aby poznać rozwiązania krok po kroku.

Jakie są wymagania systemowe Ktech Data ?

Najnowsza wersja Ktech Data wymaga Android 7.0+ lub nowszego. Jeśli urządzenie korzysta ze starszego Androida, sprawdź, czy jest dostępna zgodna starsza wersja aplikacji.

Czym są pliki APK i XAPK i jak je zainstalować?

Do pobrania dostępne są dwa rodzaje plików instalacyjnych: - APK: standardowy plik instalacyjny Androida, który można pobrać i zainstalować bezpośrednio. - XAPK: zawiera APK oraz dodatkowe zasoby, np. pliki OBB, przeznaczone dla większych aplikacji i gier. Użyj instalatora XAPK, takiego jak APKPure. Dowiedz się więcej o instalowanie plików APK i XAPK.
Pokaż więcej

Więcej informacji o aplikacji

  • Wymaga Androida
    Android 7.0+ (N, API 24)
  • Ocena treści
    Everyone
  • Architektura
    arm64-v8a
  • Uprawnienia aplikacji
  • Licencja Aplikacji
    Wymagane
  • Raport bezpieczeństwa
    Sprawdź teraz
  • Podpis
    5b4dbb87022f9975c86c08c4f3a6f8818da99f49
Kontrola bezpieczeństwa zakończona
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Takie samo jak:
Nazwa pakietu:com.ktechdatang.ktechdatang
SHA-256:83267ef44f6697c0e7bcfb79acd81f90619c1060e8220e551a8280b60c763832
SHA-1:7323465d776b0fadde08d3cb57e03360bd27f20e
Pokaż więcej
Zweryfikowane przez: APKPURE

Powiązane Tagi

Wszystkie warianty aplikacji

arm64-v8a
Ktech Data aplikacja
1.0.0(1)XAPKAPKs
May 21, 202547.6 MBAndroid 7.0+
Pobierz
Pokaż więcej
tracking
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.
Wyszukiwanie...
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.