Keys App
XAPK

Keys App


Keys LLC

  • 55.8 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • Sep 16, 2026
    Update date

Co nowego w najnowszej wersji 33.0.34

Sep 16, 2026

Aplikacja Klucze, klucze, ślusarze, zamki, blokady, awaryjne pobocze, holowanie Pobierz najnowszą wersję Keys App 33.0.34, aby natychmiast cieszyć się nowymi funkcjami i aktualizacjami!

Added “Request All Available Locksmiths” for faster and easier locksmith requests.
Added live quote progress so customers can track request status and incoming quotes.
Improved the overall request and quote experience for better visibility and reliability.
General UI/UX improvements, performance enhancements for a smoother app experience.

Pokaż więcej

Najczęstsze pytania dotyczące Keys App

Ile miejsca potrzeba do zainstalowania Keys App ?

Rozmiar pliku APK do pobrania to 55.8 MB. Potrzebne będzie dodatkowe wolne miejsce na instalację, pliki tymczasowe, aktualizacje i pamięć podręczną. Jeśli instalacja się nie powiedzie, zwolnij miejsce i spróbuj ponownie.

Ile trwa pobieranie Keys App ?

Rozmiar Keys App to 55.8 MB. Przy stabilnym połączeniu 4G, 5G lub Wi-Fi pobieranie może potrwać od kilku sekund do kilku minut, zależnie od szybkości sieci.

Dlaczego nie mogę pobrać lub zainstalować aplikacji?

Najczęstsze przyczyny to brak miejsca, niezgodna wersja Androida, niestabilne połączenie, uszkodzony plik lub brak uprawnień do instalacji. Zobacz poradnik rozwiązywania problemów z pobieraniem i instalacją, aby poznać rozwiązania krok po kroku.

Jakie są wymagania systemowe Keys App ?

Najnowsza wersja Keys App wymaga Android 7.0+ lub nowszego. Jeśli urządzenie korzysta ze starszego Androida, sprawdź, czy jest dostępna zgodna starsza wersja aplikacji.

Czym są pliki APK i XAPK i jak je zainstalować?

Do pobrania dostępne są dwa rodzaje plików instalacyjnych: - APK: standardowy plik instalacyjny Androida, który można pobrać i zainstalować bezpośrednio. - XAPK: zawiera APK oraz dodatkowe zasoby, np. pliki OBB, przeznaczone dla większych aplikacji i gier. Użyj instalatora XAPK, takiego jak APKPure. Dowiedz się więcej o instalowanie plików APK i XAPK.
Pokaż więcej

Więcej informacji o aplikacji

  • Nazwa pakietu
    com.levels.key
  • Wymaga Androida
    Android 7.0+ (N, API 24)
  • Ocena treści
    Everyone
  • Architektura
    armeabi-v7a
  • Uprawnienia aplikacji
  • Podpis
    e5d05519e5fc3de2e4b9ad1ce6a0f025ab0ef744
  • Weryfikacja dewelopera
    Zweryfikowano

Powiązane Tagi

Pobieranie w toku

Keys App Download APK 33.0.34 (55.8 MB)

Jeśli pobieranie nie rozpocznie się, Kliknij tutaj
Zarządzaj pobranymi aplikacjami
Jak zainstalować plik XAPK / APK
Jak zainstalować plik XAPK / APK

Wszystkie warianty aplikacji

armeabi-v7a
Keys App aplikacja
33.0.34(220)XAPKAPKs
Sep 16, 202655.8 MBAndroid 7.0+
Pobierz
arm64-v8a
Keys App aplikacja
33.0.34(220)XAPKAPKs
Sep 16, 202663.1 MBAndroid 7.0+
Pobierz
Pokaż więcej

Inne wersje Keys

XAPK
55.8 MBSep 16, 2026
Pobierz
XAPK
63.1 MBSep 12, 2026
Pobierz
XAPK
55.7 MBAug 27, 2026
Pobierz
Wszystkie wersje
tracking
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.
Wyszukiwanie...
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.