Json Format
XAPK

Json Format


FuryTech

Zaufana aplikacja

  • 17.9 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • Apr 27, 2026
    Update date

Co nowego w najnowszej wersji 1.0.0

Apr 27, 2026

Json Format to narzędzie przeznaczone do walidacji i formatowania pliku JSON. Pobierz najnowszą wersję Json Format 1.0.0, aby natychmiast cieszyć się nowymi funkcjami i aktualizacjami!

Mejoras en los anuncios

Pokaż więcej

Najczęstsze pytania dotyczące Json Format

Czy pobieranie Json Format jest bezpieczne?

APKPure weryfikuje podpis cyfrowy pliku APK aplikacji Json Format i sprawdza go za pomocą silników bezpieczeństwa, takich jak VirusTotal. Dotknij plakietki „Zaufana aplikacja” na stronie szczegółów, aby zobaczyć dostępne informacje o bezpieczeństwie.

Ile miejsca potrzeba do zainstalowania Json Format ?

Rozmiar pliku APK do pobrania to 17.9 MB. Potrzebne będzie dodatkowe wolne miejsce na instalację, pliki tymczasowe, aktualizacje i pamięć podręczną. Jeśli instalacja się nie powiedzie, zwolnij miejsce i spróbuj ponownie.

Ile trwa pobieranie Json Format ?

Rozmiar Json Format to 17.9 MB. Przy stabilnym połączeniu 4G, 5G lub Wi-Fi pobieranie może potrwać od kilku sekund do kilku minut, zależnie od szybkości sieci.

Dlaczego nie mogę pobrać lub zainstalować aplikacji?

Najczęstsze przyczyny to brak miejsca, niezgodna wersja Androida, niestabilne połączenie, uszkodzony plik lub brak uprawnień do instalacji. Zobacz poradnik rozwiązywania problemów z pobieraniem i instalacją, aby poznać rozwiązania krok po kroku.

Jakie są wymagania systemowe Json Format ?

Najnowsza wersja Json Format wymaga Android 6.0+ lub nowszego. Jeśli urządzenie korzysta ze starszego Androida, sprawdź, czy jest dostępna zgodna starsza wersja aplikacji.

Czym są pliki APK i XAPK i jak je zainstalować?

Do pobrania dostępne są dwa rodzaje plików instalacyjnych: - APK: standardowy plik instalacyjny Androida, który można pobrać i zainstalować bezpośrednio. - XAPK: zawiera APK oraz dodatkowe zasoby, np. pliki OBB, przeznaczone dla większych aplikacji i gier. Użyj instalatora XAPK, takiego jak APKPure. Dowiedz się więcej o instalowanie plików APK i XAPK.
Pokaż więcej

Więcej informacji o aplikacji

  • Nazwa pakietu
    com.furytech.jso
  • Wymaga Androida
    Android 6.0+ (M, API 23)
  • Ocena treści
    Everyone
  • Architektura
    universal
  • Uprawnienia aplikacji
  • Licencja Aplikacji
    Wymagane
  • Raport bezpieczeństwa
    Sprawdź teraz
  • Podpis
    cd4bee0d362756a3c2580c932385669ba5a9d4ac
  • Weryfikacja dewelopera
    Zweryfikowano
Kontrola bezpieczeństwa zakończona
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Takie samo jak:
Nazwa pakietu:com.furytech.jso
SHA-256:baa5457099d5550038ee3d055d957244f3069dd703d37e8092f3a50b4000087b
SHA-1:3c0bde3059d22c546493ce66fb3e9b253d91b590
Pokaż więcej
Zweryfikowane przez: APKPURE

Powiązane Tagi

Pobieranie w toku

Json Format Download APK 1.0.0 (17.9 MB)

Jeśli pobieranie nie rozpocznie się, Kliknij tutaj
Zarządzaj pobranymi aplikacjami
Jak zainstalować plik XAPK / APK
Jak zainstalować plik XAPK / APK

Wszystkie warianty aplikacji

Unlimited
Json Format aplikacja
1.0.0(102)XAPKAPKs
‪Apr 27, 202617.9 MBAndroid 6.0+
Pobierz
Json Format aplikacja
1.0.0(101)XAPKAPKs
‪Apr 25, 202617.5 MBAndroid 6.0+
Pobierz
Pokaż więcej
tracking
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.
Wyszukiwanie...
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.