Hushed Debug
APK

Hushed Debug


AffinityClick Inc.

  • 140.9 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • Sep 5, 2025
    Update date

Co nowego w najnowszej wersji 5.29.1

Last updated on Sep 5, 2025

Numery telefonów drugiej linii dla prywatnych rozmów i SMS-ów - bezpłatny numer wersji próbnej palnika Pobierz najnowszą wersję Hushed Debug 5.29.1, aby natychmiast cieszyć się nowymi funkcjami i aktualizacjami!

Minor bug fixes and improvements. Install or update to the newest version to check it out!

Pokaż więcej

Najczęstsze pytania dotyczące Hushed Debug

Ile miejsca potrzeba do zainstalowania Hushed Debug ?

Rozmiar pliku APK do pobrania to 140.9 MB. Potrzebne będzie dodatkowe wolne miejsce na instalację, pliki tymczasowe, aktualizacje i pamięć podręczną. Jeśli instalacja się nie powiedzie, zwolnij miejsce i spróbuj ponownie.

Ile trwa pobieranie Hushed Debug ?

Rozmiar Hushed Debug to 140.9 MB. Przy stabilnym połączeniu 4G, 5G lub Wi-Fi pobieranie może potrwać od kilku sekund do kilku minut, zależnie od szybkości sieci.

Dlaczego nie mogę pobrać lub zainstalować aplikacji?

Najczęstsze przyczyny to brak miejsca, niezgodna wersja Androida, niestabilne połączenie, uszkodzony plik lub brak uprawnień do instalacji. Zobacz poradnik rozwiązywania problemów z pobieraniem i instalacją, aby poznać rozwiązania krok po kroku.

Jakie są wymagania systemowe Hushed Debug ?

Najnowsza wersja Hushed Debug wymaga Android 7.0+ lub nowszego. Jeśli urządzenie korzysta ze starszego Androida, sprawdź, czy jest dostępna zgodna starsza wersja aplikacji.

Czym są pliki APK i XAPK i jak je zainstalować?

Do pobrania dostępne są dwa rodzaje plików instalacyjnych: - APK: standardowy plik instalacyjny Androida, który można pobrać i zainstalować bezpośrednio. - XAPK: zawiera APK oraz dodatkowe zasoby, np. pliki OBB, przeznaczone dla większych aplikacji i gier. Użyj instalatora XAPK, takiego jak APKPure. Dowiedz się więcej o instalowanie plików APK i XAPK.
Pokaż więcej

Więcej informacji o aplikacji

  • Nazwa pakietu
    com.hushed.debug
  • Języki
    English 74
  • Wymaga Androida
    Android 7.0+ (N, API 24)
  • Ocena treści
    Everyone
  • Architektura
    arm64-v8a,armeabi-v7a,x86,x86_64
  • Uprawnienia aplikacji
  • Podpis
    ed970440a89b0a793b020280a7e0a3e5ed936dda

Powiązane Tagi

Pobieranie w toku

Hushed Debug Download APK 5.29.1 (140.9 MB)

Jeśli pobieranie nie rozpocznie się, Kliknij tutaj
Zarządzaj pobranymi aplikacjami
Jak zainstalować plik XAPK / APK
Jak zainstalować plik XAPK / APK

Wszystkie warianty aplikacji

arm64-v8a, armeabi-v7a, x86, x86_64
Hushed Debug aplikacja
5.29.1(52901)APK
Sep 5, 2025140.9 MBAndroid 7.0+
Pobierz
Pokaż więcej
tracking
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.
Wyszukiwanie...
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.