Hirist - IT Jobs ikona

2.75 by Infoedge India Ltd.

Apr 4, 2024

O Hirist - IT Jobs

English

Hirist.com jest wyłącznym giełda pracy dla IT i zatrudnienia w Indiach techniczne

Aplikacja hirist.com umożliwia wyszukiwanie ofert pracy, oferując wszystkie narzędzia do znalezienia i zastosowania do wymarzonej pracy technicznej.

hirist.com to ekskluzywna tablica ofert pracy dla informatyków i pracowników technicznych dla maniaków w Indiach, którzy śpią i marzą w Pythonie, Ruby on Rails, JavaScript, Blockchain, AR / VR, Data Science itp.

Przeglądaj tysiące otwartych pozycji w kategoriach takich jak Online, Mobile, Web, UI / UX i Data Science.

Kategorie -

1. Zadania aplikacji mobilnych

2. Zadania programowania frontendów i backendów

3. Interfejs użytkownika, UX i zadania produktu

4. DevOps Jobs

5. Zadania analityki i analizy danych

6. Powstające technologie: Blockchain, AR / VR, IoT

Funkcje -

- Aplikacja została zaprojektowana tak, aby odzwierciedlała większość funkcji dostępnych w wersji internetowej.

- Osoby poszukujące pracy i kandydaci mogą ubiegać się o pracę i zapisywać oferty pracy na przyszłość

- Użytkownicy mogą teraz filtrować zadania według lokalizacji i wieloletniego doświadczenia

- Kandydaci i osoby poszukujące pracy mogą tworzyć i przeglądać spersonalizowane kanały pracy

- Codzienne powiadomienia o najnowszych ofertach pracy w oparciu o informacje o zadaniach użytkownika

Zawsze staramy się poprawić Twoje wrażenia. Jeśli podoba Ci się aplikacja, poświęć chwilę, aby ocenić i napisać recenzję. Jeśli nie podoba Ci się coś w aplikacji lub masz problem z jakąś funkcją, prosimy o przesłanie nam pełnych informacji (dodaj zrzuty ekranu, jeśli to możliwe) na adres „info@hirist.com”, a my wrócimy tak szybko, jak to możliwe. z rozdzielczością.

Powodzenia w poszukiwaniu pracy.

Co nowego w najnowszej wersji 2.75

Last updated on Apr 4, 2024

Minor bug fixes and improvements. Install or update to the newest version to check it out!

Tłumaczenie Wczytuję...

Dodatkowe informacje APLIKACJA

Ostatnia Wersja

Dostępne Hirist - IT Jobs aktualizacje 2.75

Przesłane przez

Kevin Mario

Wymaga Androida

Android 8.1+

Available on

Pobierz Hirist - IT Jobs z Google Play

Pokaż więcej

Hirist - IT Jobs Zrzuty ekranu

Wczytywanie komentarzy...
Języki
Języki
Wyszukiwanie...
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.