Height Increase Exercise
APK

Height Increase Exercise


TG Laboratory

Zaufana aplikacja

  • 9.3 MB
    Size
  • 4K+
    Downloads
  • Everyone
  • Jul 5, 2019
    Update date

Co nowego w najnowszej wersji 1.0.39

Jul 5, 2019

Aplikacja do zwiększania wzrostu w domu Pobierz najnowszą wersję Height Increase Exercise 1.0.39, aby natychmiast cieszyć się nowymi funkcjami i aktualizacjami!

Faster and smoother

Pokaż więcej

Najczęstsze pytania dotyczące Height Increase Exercise

Czy pobieranie Height Increase Exercise jest bezpieczne?

APKPure weryfikuje podpis cyfrowy pliku APK aplikacji Height Increase Exercise i sprawdza go za pomocą silników bezpieczeństwa, takich jak VirusTotal. Dotknij plakietki „Zaufana aplikacja” na stronie szczegółów, aby zobaczyć dostępne informacje o bezpieczeństwie.

Ile miejsca potrzeba do zainstalowania Height Increase Exercise ?

Rozmiar pliku APK do pobrania to 9.3 MB. Potrzebne będzie dodatkowe wolne miejsce na instalację, pliki tymczasowe, aktualizacje i pamięć podręczną. Jeśli instalacja się nie powiedzie, zwolnij miejsce i spróbuj ponownie.

Ile trwa pobieranie Height Increase Exercise ?

Rozmiar Height Increase Exercise to 9.3 MB. Przy stabilnym połączeniu 4G, 5G lub Wi-Fi pobieranie może potrwać od kilku sekund do kilku minut, zależnie od szybkości sieci.

Dlaczego nie mogę pobrać lub zainstalować aplikacji?

Najczęstsze przyczyny to brak miejsca, niezgodna wersja Androida, niestabilne połączenie, uszkodzony plik lub brak uprawnień do instalacji. Zobacz poradnik rozwiązywania problemów z pobieraniem i instalacją, aby poznać rozwiązania krok po kroku.

Jakie są wymagania systemowe Height Increase Exercise ?

Najnowsza wersja Height Increase Exercise wymaga Android 4.1+ lub nowszego. Jeśli urządzenie korzysta ze starszego Androida, sprawdź, czy jest dostępna zgodna starsza wersja aplikacji.

Czym są pliki APK i XAPK i jak je zainstalować?

Do pobrania dostępne są dwa rodzaje plików instalacyjnych: - APK: standardowy plik instalacyjny Androida, który można pobrać i zainstalować bezpośrednio. - XAPK: zawiera APK oraz dodatkowe zasoby, np. pliki OBB, przeznaczone dla większych aplikacji i gier. Użyj instalatora XAPK, takiego jak APKPure. Dowiedz się więcej o instalowanie plików APK i XAPK.
Pokaż więcej

Więcej informacji o aplikacji

  • Języki
    English 72
  • Wymaga Androida
    Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)
  • Ocena treści
    Everyone
  • Architektura
    universal
  • Uprawnienia aplikacji
  • Raport bezpieczeństwa
  • Podpis
    1780e8b14706a14b0810ba07099bca3b810635c6
  • Weryfikacja dewelopera
    Zweryfikowano
0/61
Wynik skanowania: Bezpieczny
Żaden dostawca zabezpieczeń nie oznaczył tego pliku jako złośliwego
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Takie samo jak:
Data skanowania:Jun 26, 2025
Nazwa pakietu:com.thust.heightincrease
SHA-256:df7e6b29d6bdea861df65acbed1718a388391d45bda3ff7fa897bae50b7da224
SHA-1:617c766d04b416b43a1b9f3e616518f1124a23ad
Pokaż więcej
Zobacz raport

Powiązane Tagi

Pobieranie w toku

Height Increase Exercise Download APK 1.0.39 (9.3 MB)

Jeśli pobieranie nie rozpocznie się, Kliknij tutaj
Zarządzaj pobranymi aplikacjami
Jak zainstalować plik XAPK / APK
Jak zainstalować plik XAPK / APK

Wszystkie warianty aplikacji

Unlimited
Height Increase Exercise aplikacja
1.0.39(1039)APK
Jul 5, 20199.3 MBAndroid 4.1+
Pobierz
Pokaż więcej
tracking
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.
Wyszukiwanie...
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.