Edit Clock
APK

Edit Clock


Cybertroph

Zaufana aplikacja

  • 9.6 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • May 4, 2019
    Update date

Co nowego w najnowszej wersji 0.0.1

May 4, 2019

Tekst edytowalny widget oparty zegar z nieskończonych możliwości dostosowywania. Pobierz najnowszą wersję Edit Clock 0.0.1, aby natychmiast cieszyć się nowymi funkcjami i aktualizacjami!

Wide range of customization including size, color and gradients, font, texture, backdrop, stroke, opacity, shadow/glow, emphasis and other formatting options.

Pokaż więcej

Najczęstsze pytania dotyczące Edit Clock

Czy pobieranie Edit Clock jest bezpieczne?

APKPure weryfikuje podpis cyfrowy pliku APK aplikacji Edit Clock i sprawdza go za pomocą silników bezpieczeństwa, takich jak VirusTotal. Dotknij plakietki „Zaufana aplikacja” na stronie szczegółów, aby zobaczyć dostępne informacje o bezpieczeństwie.

Ile miejsca potrzeba do zainstalowania Edit Clock ?

Rozmiar pliku APK do pobrania to 9.6 MB. Potrzebne będzie dodatkowe wolne miejsce na instalację, pliki tymczasowe, aktualizacje i pamięć podręczną. Jeśli instalacja się nie powiedzie, zwolnij miejsce i spróbuj ponownie.

Ile trwa pobieranie Edit Clock ?

Rozmiar Edit Clock to 9.6 MB. Przy stabilnym połączeniu 4G, 5G lub Wi-Fi pobieranie może potrwać od kilku sekund do kilku minut, zależnie od szybkości sieci.

Dlaczego nie mogę pobrać lub zainstalować aplikacji?

Najczęstsze przyczyny to brak miejsca, niezgodna wersja Androida, niestabilne połączenie, uszkodzony plik lub brak uprawnień do instalacji. Zobacz poradnik rozwiązywania problemów z pobieraniem i instalacją, aby poznać rozwiązania krok po kroku.

Jakie są wymagania systemowe Edit Clock ?

Najnowsza wersja Edit Clock wymaga Android 4.0+ lub nowszego. Jeśli urządzenie korzysta ze starszego Androida, sprawdź, czy jest dostępna zgodna starsza wersja aplikacji.

Czym są pliki APK i XAPK i jak je zainstalować?

Do pobrania dostępne są dwa rodzaje plików instalacyjnych: - APK: standardowy plik instalacyjny Androida, który można pobrać i zainstalować bezpośrednio. - XAPK: zawiera APK oraz dodatkowe zasoby, np. pliki OBB, przeznaczone dla większych aplikacji i gier. Użyj instalatora XAPK, takiego jak APKPure. Dowiedz się więcej o instalowanie plików APK i XAPK.
Pokaż więcej

Więcej informacji o aplikacji

  • Języki
    English 70
  • Wymaga Androida
    Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)
  • Ocena treści
    Everyone
  • Architektura
    universal
  • Raport bezpieczeństwa
  • Podpis
    6c3c316d82a3fc290b57ee992f264be32d5d733c
  • Weryfikacja dewelopera
    Zweryfikowano
0/50
Wynik skanowania: Bezpieczny
Żaden dostawca zabezpieczeń nie oznaczył tego pliku jako złośliwego
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Takie samo jak:
Data skanowania:Mar 21, 2022
Nazwa pakietu:com.cybertroph.editclock
SHA-256:660d0f8b920ed7f7cc39ef9a2f0f8d85aefbc67a799451627641c3c92bf7f600
SHA-1:b9b866c52f24867cdbea24ff7c4d015d445e26ce
Pokaż więcej
Zobacz raport

Powiązane Tagi

Pobieranie w toku

Edit Clock Download APK 0.0.1 (9.6 MB)

Jeśli pobieranie nie rozpocznie się, Kliknij tutaj
Zarządzaj pobranymi aplikacjami
Jak zainstalować plik XAPK / APK
Jak zainstalować plik XAPK / APK

Wszystkie warianty aplikacji

Unlimited
Edit Clock aplikacja
0.0.1(1)APK
May 4, 20199.6 MBAndroid 4.0+
Pobierz
Pokaż więcej
tracking
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.
Wyszukiwanie...
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.