Devialet Expert Remote
APK

Devialet Expert Remote


Devialet

Zaufana aplikacja

  • 3.4 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • Aug 23, 2018
    Update date

Co nowego w najnowszej wersji 1.1.2

Aug 23, 2018

dla Devialet Expert Pobierz najnowszą wersję Devialet Expert Remote 1.1.2, aby natychmiast cieszyć się nowymi funkcjami i aktualizacjami!

Renamed the application

Pokaż więcej

Najczęstsze pytania dotyczące Devialet Expert Remote

Czy pobieranie Devialet Expert Remote jest bezpieczne?

APKPure weryfikuje podpis cyfrowy pliku APK aplikacji Devialet Expert Remote i sprawdza go za pomocą silników bezpieczeństwa, takich jak VirusTotal. Dotknij plakietki „Zaufana aplikacja” na stronie szczegółów, aby zobaczyć dostępne informacje o bezpieczeństwie.

Ile miejsca potrzeba do zainstalowania Devialet Expert Remote ?

Rozmiar pliku APK do pobrania to 3.4 MB. Potrzebne będzie dodatkowe wolne miejsce na instalację, pliki tymczasowe, aktualizacje i pamięć podręczną. Jeśli instalacja się nie powiedzie, zwolnij miejsce i spróbuj ponownie.

Ile trwa pobieranie Devialet Expert Remote ?

Rozmiar Devialet Expert Remote to 3.4 MB. Przy stabilnym połączeniu 4G, 5G lub Wi-Fi pobieranie może potrwać od kilku sekund do kilku minut, zależnie od szybkości sieci.

Dlaczego nie mogę pobrać lub zainstalować aplikacji?

Najczęstsze przyczyny to brak miejsca, niezgodna wersja Androida, niestabilne połączenie, uszkodzony plik lub brak uprawnień do instalacji. Zobacz poradnik rozwiązywania problemów z pobieraniem i instalacją, aby poznać rozwiązania krok po kroku.

Jakie są wymagania systemowe Devialet Expert Remote ?

Najnowsza wersja Devialet Expert Remote wymaga Android 2.3.2+ lub nowszego. Jeśli urządzenie korzysta ze starszego Androida, sprawdź, czy jest dostępna zgodna starsza wersja aplikacji.

Czym są pliki APK i XAPK i jak je zainstalować?

Do pobrania dostępne są dwa rodzaje plików instalacyjnych: - APK: standardowy plik instalacyjny Androida, który można pobrać i zainstalować bezpośrednio. - XAPK: zawiera APK oraz dodatkowe zasoby, np. pliki OBB, przeznaczone dla większych aplikacji i gier. Użyj instalatora XAPK, takiego jak APKPure. Dowiedz się więcej o instalowanie plików APK i XAPK.
Pokaż więcej

Więcej informacji o aplikacji

  • Nazwa pakietu
    com.devialet.remote
  • Języki
    English 2
  • Wymaga Androida
    Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)
  • Ocena treści
    Everyone
  • Architektura
    armeabi,x86
  • Uprawnienia aplikacji
  • Raport bezpieczeństwa
  • Podpis
    051ce505f2158ec5ac503e73a5c6057276a57387
  • Weryfikacja dewelopera
    Zweryfikowano
0/66
Wynik skanowania: Bezpieczny
Żaden dostawca zabezpieczeń nie oznaczył tego pliku jako złośliwego
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Takie samo jak:
Data skanowania:May 11, 2025
Nazwa pakietu:com.devialet.remote
SHA-256:128000636c2280a179d5ba937d02462ccb76d3caf29ba3f41346d1d6fc19ce01
SHA-1:4b9139b1880ba9872bee992cef8365336fb47f3a
Pokaż więcej
Zobacz raport

Powiązane Tagi

Pobieranie w toku

Devialet Expert Remote Download APK 1.1.2 (3.4 MB)

Jeśli pobieranie nie rozpocznie się, Kliknij tutaj
Zarządzaj pobranymi aplikacjami
Jak zainstalować plik XAPK / APK
Jak zainstalować plik XAPK / APK

Wszystkie warianty aplikacji

armeabi, x86
Devialet Expert Remote aplikacja
1.1.2(19)APK
‪Aug 23, 20183.4 MBAndroid 2.3.2+
Pobierz
Pokaż więcej

Dostępne również dla innych platform

tracking
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.
Wyszukiwanie...
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.