Caterer ikona

242.0.1 by The Stepstone Group UK - Caterer

Apr 24, 2024

O Caterer

English

Aplikacja Szukaj pracy żywieniowiec - pomaga znaleźć doskonałą pracę

Patrząc na jakiś czas pracy w ruchu? Cateringu Job Search App jest tutaj, aby pomóc! Oto jak:

Caterer.com jest brytyjski numer jeden pokładzie pracy dla branży hotelarskiej, przyciągając około 500.000 specjalistów gościnność swojej stronie wystawianie 17.000 żywo oferty pracy reklam miesięcznie. Ta aktywność cementuje swoją silną reputację wśród poszukujących pracy i rekrutację podobne, tak, czy pracujesz w hotelach, restauracjach, barach i gastronomii zamówienia można zaufać Caterer.com być pierwszym porcie zawinięcia.

A gdyby tego było mało, przemysł gościnność jest tak pewna zdolność do osiągania Caterer.com że teraz jest wyłącznym dostawcą patronem rekrutacji do British Hospitality Association and Restaurant Association.

Niezależnie od tego czy siedział w autobusie, spacery po mieście lub w zaciszu swojego własnego salonu, można szukać i ubiegać się o pracę z naszej aplikacji w zaledwie kilku prostych dotknięć. W komplecie z wielu rdzennych funkcji, zapewnia niezwykle doświadczenie użytkownika, który poprowadzi Cię przez proces wyszukiwania i stosowania w serii szybkich i łatwych krokach.

Dołącz do rodziny Żywieniowiec

- Szukaj ofert pracy z jednym z wiodących brytyjskich tablicach miejsc pracy

- Oferty pracy z milionami innych osób poszukujących pracy

firm Przejrzyj oferty pracy od firm międzynarodowych na regionalne oparte -

- Podziel się swoimi ulubionymi ofertami poprzez social media

Szukanie

- Zobacz nowe i zapisane zadania wydajnie

- Ustaw powiadomienia i otrzymywać spersonalizowanych powiadomień push

- Praca Szukaj pisał codziennie od branży hotelarskiej

- Filtrowanie według trafności, wynagrodzenia, terminu lub odległości

To wszystko o lokalizacji

- Przeglądaj prace z całej Wielkiej Brytanii

- Stosowanie w aplikacjach funkcjonalności mapy, aby znaleźć pracę na miejscu

- Dostosuj swój promień wyszukiwania poprzez mil

- Zobacz Ostatnie wyszukiwania, aby przyspieszyć proces

Zastosuj się swoim CV zapisane w chmurze

- Dostęp CV z wykorzystaniem nowoczesnych technologii cloud

- Prześlij swoje dane osobowe w ciągu zaledwie kilku prostych dotknięć

- Dołącz do milionów innych kandydatów do pracy Żywieniowiec Internecie

- CV i aplikacji dane zapisane podczas ubiegania więc przyszłe aplikacje są wstępnie wypełnione.

- Zapisywanie pracy z telefonem, a ubiegać się o nich później aplikacji lub z komputera.

Ubieganie się o pracę nigdy nie było tak proste!

Żywieniowiec są zobowiązani do słuchania i wyciàganie opinie klientów, aby umożliwić naszym aplikacje stale ewoluują, więc proszę oceniać i komentować w miarę możliwości. Chcielibyśmy wiedzieć, w jaki sposób możemy lepiej pomóc w poszukiwaniu pracy za pośrednictwem aplikacji mobilnych.

Co nowego w najnowszej wersji 242.0.1

Last updated on Apr 18, 2024

We update our app regularly to help you find your dream job. This release is mainly about bug fixes and performance improvements.

Tłumaczenie Wczytuję...

Dodatkowe informacje APLIKACJA

Ostatnia Wersja

Dostępne Caterer aktualizacje 242.0.1

Przesłane przez

Manoj Mali

Wymaga Androida

Android 9.0+

Available on

Pobierz Caterer z Google Play

Pokaż więcej

Dostępne również dla innych platform

Caterer Zrzuty ekranu

Wczytywanie komentarzy...
Języki
Wyszukiwanie...
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.