Action Log
APK

Action Log


Technobrave Pty. Ltd.

  • 4.6 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • Sep 19, 2017
    Update date

Co nowego w najnowszej wersji 1.6

Sep 19, 2017

Manage Daily Actions Pobierz najnowszą wersję Action Log 1.6, aby natychmiast cieszyć się nowymi funkcjami i aktualizacjami!

* Bug fixes
* Performance improvements

Pokaż więcej

Najczęstsze pytania dotyczące Action Log

Ile miejsca potrzeba do zainstalowania Action Log ?

Rozmiar pliku APK do pobrania to 4.6 MB. Potrzebne będzie dodatkowe wolne miejsce na instalację, pliki tymczasowe, aktualizacje i pamięć podręczną. Jeśli instalacja się nie powiedzie, zwolnij miejsce i spróbuj ponownie.

Ile trwa pobieranie Action Log ?

Rozmiar Action Log to 4.6 MB. Przy stabilnym połączeniu 4G, 5G lub Wi-Fi pobieranie może potrwać od kilku sekund do kilku minut, zależnie od szybkości sieci.

Dlaczego nie mogę pobrać lub zainstalować aplikacji?

Najczęstsze przyczyny to brak miejsca, niezgodna wersja Androida, niestabilne połączenie, uszkodzony plik lub brak uprawnień do instalacji. Zobacz poradnik rozwiązywania problemów z pobieraniem i instalacją, aby poznać rozwiązania krok po kroku.

Jakie są wymagania systemowe Action Log ?

Najnowsza wersja Action Log wymaga Android 4.0.3+ lub nowszego. Jeśli urządzenie korzysta ze starszego Androida, sprawdź, czy jest dostępna zgodna starsza wersja aplikacji.

Czym są pliki APK i XAPK i jak je zainstalować?

Do pobrania dostępne są dwa rodzaje plików instalacyjnych: - APK: standardowy plik instalacyjny Androida, który można pobrać i zainstalować bezpośrednio. - XAPK: zawiera APK oraz dodatkowe zasoby, np. pliki OBB, przeznaczone dla większych aplikacji i gier. Użyj instalatora XAPK, takiego jak APKPure. Dowiedz się więcej o instalowanie plików APK i XAPK.
Pokaż więcej

Więcej informacji o aplikacji

  • Nazwa pakietu
    com.actionlog
  • Języki
    English 70
  • Wymaga Androida
    Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)
  • Ocena treści
    Everyone
  • Architektura
    universal
  • Uprawnienia aplikacji
  • Podpis
    398f8b272b219bb7cd9eadf45296daffc41ab29f
  • Weryfikacja dewelopera
    Nieznane

Powiązane Tagi

Pobieranie w toku

Action Log Download APK 1.6 (4.6 MB)

Jeśli pobieranie nie rozpocznie się, Kliknij tutaj
Zarządzaj pobranymi aplikacjami
Jak zainstalować plik XAPK / APK
Jak zainstalować plik XAPK / APK

Wszystkie warianty aplikacji

Unlimited
Action Log aplikacja
1.6(10)APK
‪Sep 19, 20174.6 MBAndroid 4.0.3+
Pobierz
Pokaż więcej

Inne wersje Action Log

APK
4.6 MBSep 19, 2017
Pobierz
APK
4.6 MBJul 7, 2017
Pobierz
APK
4.5 MBApr 20, 2017
Pobierz
Wszystkie wersje
tracking
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.
Wyszukiwanie...
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.