UtterPro Beta
XAPK

UtterPro Beta


EML PL
0.0.0.8_beta_facebook_reviewOude versies

  • 11.9 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • Jul 27, 2022
    Update date

Wat is er nieuw in de nieuwste versie 0.0.0.8_beta_facebook_review

Last updated on Aug 9, 2024

Een-op-een persoonlijke Engelse coaching, om van jou een vloeiend Engels spreker te maken. Download de nieuwste versie van UtterPro Beta 0.0.0.8_beta_facebook_review om onmiddellijk te genieten van nieuwe functies en updates!

Minor bug fixes and improvements. Install or update to the newest version to check it out!

Meer Info

Veelgestelde vragen over UtterPro Beta

Hoeveel opslagruimte heb ik nodig om UtterPro Beta te installeren?

Het te downloaden APK-bestand is 11.9 MB groot. Je hebt extra vrije ruimte nodig voor de installatie, tijdelijke bestanden, updates en cachegegevens. Maak ruimte vrij en probeer het opnieuw als de installatie mislukt.

Hoelang duurt het om UtterPro Beta te downloaden?

UtterPro Beta is 11.9 MB groot. Met een stabiele 4G-, 5G- of wifi-verbinding kan de download enkele seconden tot een paar minuten duren, afhankelijk van je netwerksnelheid.

Waarom lukt downloaden of installeren niet?

Veelvoorkomende oorzaken zijn onvoldoende opslagruimte, een incompatibele Android-versie, een instabiele verbinding, een beschadigd bestand of ontbrekende installatiemachtigingen. Bekijk onze gids voor het oplossen van download- en installatieproblemen voor stapsgewijze oplossingen.

Wat zijn de systeemvereisten voor UtterPro Beta ?

De nieuwste versie van UtterPro Beta vereist Android 7.0+ of hoger. Controleer bij een oudere Android-versie of er een compatibele oudere versie van de app beschikbaar is.

Wat zijn APK- en XAPK-bestanden en hoe installeer ik ze?

Bij het downloaden vind je twee soorten installatiebestanden: - APK: een standaard Android-installatiebestand dat je rechtstreeks kunt downloaden en installeren. - XAPK: bevat de APK en aanvullende bronnen, zoals OBB-bestanden, voor grotere apps of games. Gebruik een XAPK-installatieprogramma zoals APKPure. Lees meer over het APK- en XAPK-bestanden installeren.
Meer Info

Meer app-informatie

  • Android vereist
    Android 7.0+ (N, API 24)
  • Inhoudsbeoordeling
    Everyone
  • Architectuur
    arm64-v8a
  • App-rechten
  • Handtekening
    4f20e639d1303298cbecb2a379bd740d0ad60bfd
  • Ontwikkelaarsverificatie
    Onbekend

Gerelateerde Tags

Download bezig

UtterPro Beta Download APK 0.0.0.8_beta_facebook_review (11.9 MB)

Als de download niet start, klik hier
Beheer je gedownloade apps
Hoe een XAPK-/APK-bestand te installeren
Hoe een XAPK-/APK-bestand te installeren

Alle varianten van de app

armeabi-v7a
UtterPro Beta-APK
0.0.0.8_beta_facebook_review(9)XAPKAPKs
Aug 9, 202411.5 MBAndroid 7.0+
Downloaden
arm64-v8a
UtterPro Beta-APK
0.0.0.8_beta_facebook_review(9)XAPKAPKs
Jul 27, 202211.9 MBAndroid 7.0+
Downloaden
Meer Info
tracking
Abonneer u op APKPure
Wees de eerste die toegang krijgt tot de vroege release, nieuws en gidsen van de beste Android -games en apps.
Nee bedankt
Aanmelden
Succes!
Je bent nu geabonneerd op onze nieuwsbrief.
Aan het zoeken...
Abonneer u op APKPure
Wees de eerste die toegang krijgt tot de vroege release, nieuws en gidsen van de beste Android -games en apps.
Nee bedankt
Aanmelden
Succesvol ingeschreven!
Je bent nu geabonneerd op APKPure.