PheedLoop OnSite
XAPK

PheedLoop OnSite


PheedLoop

Betrouwbare app

  • 38.2 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • Sep 1, 2026
    Update date

Wat is er nieuw in de nieuwste versie 1.12.4

Sep 1, 2026

PheedLoop OnSite App, alle on-site gerelateerde items in één applicatie Download de nieuwste versie van PheedLoop OnSite 1.12.4 om onmiddellijk te genieten van nieuwe functies en updates!

Bug fixes and improvements

Meer Info

Veelgestelde vragen over PheedLoop OnSite

Is het veilig om PheedLoop OnSite te downloaden?

APKPure verifieert de digitale handtekening van het APK-bestand van PheedLoop OnSite en controleert het met beveiligingsengines zoals VirusTotal. Tik op de badge ‘Vertrouwde app’ op de detailpagina om de beschikbare beveiligingsinformatie te bekijken.

Hoeveel opslagruimte heb ik nodig om PheedLoop OnSite te installeren?

Het te downloaden APK-bestand is 38.2 MB groot. Je hebt extra vrije ruimte nodig voor de installatie, tijdelijke bestanden, updates en cachegegevens. Maak ruimte vrij en probeer het opnieuw als de installatie mislukt.

Hoelang duurt het om PheedLoop OnSite te downloaden?

PheedLoop OnSite is 38.2 MB groot. Met een stabiele 4G-, 5G- of wifi-verbinding kan de download enkele seconden tot een paar minuten duren, afhankelijk van je netwerksnelheid.

Waarom lukt downloaden of installeren niet?

Veelvoorkomende oorzaken zijn onvoldoende opslagruimte, een incompatibele Android-versie, een instabiele verbinding, een beschadigd bestand of ontbrekende installatiemachtigingen. Bekijk onze gids voor het oplossen van download- en installatieproblemen voor stapsgewijze oplossingen.

Wat zijn de systeemvereisten voor PheedLoop OnSite ?

De nieuwste versie van PheedLoop OnSite vereist Android 7.0+ of hoger. Controleer bij een oudere Android-versie of er een compatibele oudere versie van de app beschikbaar is.

Wat zijn APK- en XAPK-bestanden en hoe installeer ik ze?

Bij het downloaden vind je twee soorten installatiebestanden: - APK: een standaard Android-installatiebestand dat je rechtstreeks kunt downloaden en installeren. - XAPK: bevat de APK en aanvullende bronnen, zoals OBB-bestanden, voor grotere apps of games. Gebruik een XAPK-installatieprogramma zoals APKPure. Lees meer over het APK- en XAPK-bestanden installeren.
Meer Info

Meer app-informatie

  • Verpakkingsnaam
    com.pheedloop.onsite
  • Android vereist
    Android 7.0+ (N, API 24)
  • Inhoudsbeoordeling
    Everyone
  • Architectuur
    arm64-v8a
  • App-rechten
  • Veiligheidsrapport
    Nu controleren
  • Handtekening
    e680bd6936d6fe0e3c479c2e89d880c88c509bbe
  • Ontwikkelaarsverificatie
    Geverifieerd
Veiligheidscontrole voltooid
Geen virus
Geen spyware
Geen malware
Geen virus
Geen spyware
Geen malware
Hetzelfde als:
Pakketnaam:com.pheedloop.onsite
SHA-256:8b825fe3194aa5adebd617f74d4157440e5adac569f80467410b20c70a3e7022
SHA-1:11721b2188fa9b9ee4eac149aa3aff622c965469
Meer Info
Geverifieerd door: APKPURE

Gerelateerde Tags

Alle varianten van de app

armeabi-v7a
PheedLoop OnSite-APK
1.12.4(61)XAPKAPKs
‪Sep 1, 202638.9 MBAndroid 7.0+
Downloaden
arm64-v8a
PheedLoop OnSite-APK
1.12.4(61)XAPKAPKs
‪Sep 1, 202638.2 MBAndroid 7.0+
Downloaden
Meer Info
tracking
Abonneer u op APKPure
Wees de eerste die toegang krijgt tot de vroege release, nieuws en gidsen van de beste Android -games en apps.
Nee bedankt
Aanmelden
Succes!
Je bent nu geabonneerd op onze nieuwsbrief.
Aan het zoeken...
Abonneer u op APKPure
Wees de eerste die toegang krijgt tot de vroege release, nieuws en gidsen van de beste Android -games en apps.
Nee bedankt
Aanmelden
Succesvol ingeschreven!
Je bent nu geabonneerd op APKPure.