MultiTouch Test
APK

MultiTouch Test


Easy Labs

Betrouwbare app

  • 3.6 MB
    Size
  • 7K+
    Downloads
  • Everyone
  • Oct 31, 2025
    Update date

Wat is er nieuw in de nieuwste versie 1.4.4

Oct 31, 2025

Een eenvoudig hulpmiddel voor multitouch-testen Download de nieuwste versie van MultiTouch Test 1.4.4 om onmiddellijk te genieten van nieuwe functies en updates!

• Bug fixes and stability improvements

Meer Info

Veelgestelde vragen over MultiTouch Test

Is het veilig om MultiTouch Test te downloaden?

APKPure verifieert de digitale handtekening van het APK-bestand van MultiTouch Test en controleert het met beveiligingsengines zoals VirusTotal. Tik op de badge ‘Vertrouwde app’ op de detailpagina om de beschikbare beveiligingsinformatie te bekijken.

Hoeveel opslagruimte heb ik nodig om MultiTouch Test te installeren?

Het te downloaden APK-bestand is 3.6 MB groot. Je hebt extra vrije ruimte nodig voor de installatie, tijdelijke bestanden, updates en cachegegevens. Maak ruimte vrij en probeer het opnieuw als de installatie mislukt.

Hoelang duurt het om MultiTouch Test te downloaden?

MultiTouch Test is 3.6 MB groot. Met een stabiele 4G-, 5G- of wifi-verbinding kan de download enkele seconden tot een paar minuten duren, afhankelijk van je netwerksnelheid.

Waarom lukt downloaden of installeren niet?

Veelvoorkomende oorzaken zijn onvoldoende opslagruimte, een incompatibele Android-versie, een instabiele verbinding, een beschadigd bestand of ontbrekende installatiemachtigingen. Bekijk onze gids voor het oplossen van download- en installatieproblemen voor stapsgewijze oplossingen.

Wat zijn de systeemvereisten voor MultiTouch Test ?

De nieuwste versie van MultiTouch Test vereist Android 4.4+ of hoger. Controleer bij een oudere Android-versie of er een compatibele oudere versie van de app beschikbaar is.

Wat zijn APK- en XAPK-bestanden en hoe installeer ik ze?

Bij het downloaden vind je twee soorten installatiebestanden: - APK: een standaard Android-installatiebestand dat je rechtstreeks kunt downloaden en installeren. - XAPK: bevat de APK en aanvullende bronnen, zoals OBB-bestanden, voor grotere apps of games. Gebruik een XAPK-installatieprogramma zoals APKPure. Lees meer over het APK- en XAPK-bestanden installeren.
Meer Info

Meer app-informatie

  • Talen
    English 72
  • Android vereist
    Android 4.4+ (Kitkat, API 19)
  • Inhoudsbeoordeling
    Everyone
  • Architectuur
    universal
  • App-rechten
  • Veiligheidsrapport
  • Handtekening
    c4c17eea8f38919538b274d470f0524a1fac1271
  • Ontwikkelaarsverificatie
    Geverifieerd
0/67
Scanresultaat: Veilig
Geen enkele beveiligingsleverancier heeft dit bestand als kwaadwillig gemarkeerd
Geen virus
Geen spyware
Geen malware
Geen virus
Geen spyware
Geen malware
Hetzelfde als:
Scandatum:Nov 7, 2025
Pakketnaam:com.easylabs.multitouch
SHA-256:50a028a947fa6b3fcff08a9a75b0156683eb391c59373576790b97bfa7bc6224
SHA-1:d30cf4506629b4adde235c371adf4349099a2a70
Meer Info
Beveiligingsrapport bekijken

Gerelateerde Tags

Alle varianten van de app

Unlimited
MultiTouch Test-APK
1.4.4(9)APK
‪Oct 31, 20253.6 MBAndroid 4.4+
Downloaden
Meer Info
tracking
Abonneer u op APKPure
Wees de eerste die toegang krijgt tot de vroege release, nieuws en gidsen van de beste Android -games en apps.
Nee bedankt
Aanmelden
Succes!
Je bent nu geabonneerd op onze nieuwsbrief.
Aan het zoeken...
Abonneer u op APKPure
Wees de eerste die toegang krijgt tot de vroege release, nieuws en gidsen van de beste Android -games en apps.
Nee bedankt
Aanmelden
Succesvol ingeschreven!
Je bent nu geabonneerd op APKPure.