Math Riddles Solver-icoon

Math Riddles Solver


Game Studio Kit
1.1.5
  • Feb 21, 2021
    Update date
  • Everyone
  • Android 4.1+
    Android OS

Over Math Riddles Solver

Math Riddles Solver game om je IQ te verbeteren met wiskundevragen.

• Math Riddles Solver IQ-test is een spel dat je IQ naar een hoger niveau brengt met een mix van toevoeging,

        Aftrekken, delen, vermenigvuldigen, logisch, wiskundig, geometrisch en willekeurig

        Vragen wiskunde.

• Daag jezelf uit met verschillende niveaus van wiskundige puzzelspellen en overschrijd de grenzen

        van je denken.

• Math Riddles Solver IQ-test wordt voorbereid met een benadering van een IQ-test.

• Deze game opent je geest echt als een IQ-test.

• Math Riddles Solver IQ-test verhoogt uw logisch denken.

• Deze game bevat 100 uitdagende vragen. Elke vraag biedt een andere en

        unieke uitdaging die de gebruiker dwingt om op een uitzonderlijke manier te denken.

• Vastgelopen op een wiskundevraag? Gebruik hints om het antwoord en de oplossing te vinden.

• Math Riddles Solver IQ-testgame is voor alle leeftijden.

• Maakt uw hersenfunctie op een zeer interessante manier. Verbeter je wiskunde.

• Zoek een verborgen procedure in de vraag om tot de oplossing te komen.

• Deze game helpt bij het verbeteren van je IQ, logisch denken en wiskundige vaardigheden.

• Math Riddles Solver IQ-testapplicatie bevat de beste verzameling wiskundegames

        raadsels met hints en antwoorden.

• Reset het Math Riddles Solver IQ-testspel wanneer u maar wilt. Los deze wiskunde op

        vragen steeds opnieuw en blijf je vaardigheden verbeteren om deze op te lossen.

• Math Riddles Solver IQ-testgame is helemaal gratis, zodat iedereen die geïnteresseerd is in wiskunde

        games hebben toegang tot het spel.

• Speel dit Math-spel met je vrienden om te zien wie de vraag sneller kan oplossen.

Meer Info

Aanvullende SPEL -informatie

Laatste Versie

1.1.5

Geüpload door

Oluk Stephen

Android vereist

Android 4.1+

Inhoudsbeoordeling

Everyone

Wat is er nieuw in de nieuwste versie 1.1.5

Last updated on Feb 21, 2021

Adding More Interesting Levels and fix minor bugs..

Meer Info

Math Riddles Solver Screenshots

Math Riddles Solver-posterMath Riddles Solver screenshot 1Math Riddles Solver screenshot 2Math Riddles Solver screenshot 3Math Riddles Solver screenshot 4Math Riddles Solver screenshot 5Math Riddles Solver screenshot 6Math Riddles Solver screenshot 7

Gerelateerde Tags

Populaire artikelen in de laatste 24 uur

Aan het zoeken...
Abonneer u op APKPure
Wees de eerste die toegang krijgt tot de vroege release, nieuws en gidsen van de beste Android -games en apps.
Nee bedankt
Aanmelden
Succesvol ingeschreven!
Je bent nu geabonneerd op APKPure.