MacGregor EHS
APK

MacGregor EHS


Mellora AS

Betrouwbare app

  • 25.1 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • Jan 5, 2026
    Update date

Wat is er nieuw in de nieuwste versie 3.1

Jan 5, 2026

Meld alle HSE Incidenten Kwaliteit Afwijkingen en Verbetering voorstellen Download de nieuwste versie van MacGregor EHS 3.1 om onmiddellijk te genieten van nieuwe functies en updates!

Bug fixed and improvement in user interface.

Meer Info

Veelgestelde vragen over MacGregor EHS

Is het veilig om MacGregor EHS te downloaden?

APKPure verifieert de digitale handtekening van het APK-bestand van MacGregor EHS en controleert het met beveiligingsengines zoals VirusTotal. Tik op de badge ‘Vertrouwde app’ op de detailpagina om de beschikbare beveiligingsinformatie te bekijken.

Hoeveel opslagruimte heb ik nodig om MacGregor EHS te installeren?

Het te downloaden APK-bestand is 25.1 MB groot. Je hebt extra vrije ruimte nodig voor de installatie, tijdelijke bestanden, updates en cachegegevens. Maak ruimte vrij en probeer het opnieuw als de installatie mislukt.

Hoelang duurt het om MacGregor EHS te downloaden?

MacGregor EHS is 25.1 MB groot. Met een stabiele 4G-, 5G- of wifi-verbinding kan de download enkele seconden tot een paar minuten duren, afhankelijk van je netwerksnelheid.

Waarom lukt downloaden of installeren niet?

Veelvoorkomende oorzaken zijn onvoldoende opslagruimte, een incompatibele Android-versie, een instabiele verbinding, een beschadigd bestand of ontbrekende installatiemachtigingen. Bekijk onze gids voor het oplossen van download- en installatieproblemen voor stapsgewijze oplossingen.

Wat zijn de systeemvereisten voor MacGregor EHS ?

De nieuwste versie van MacGregor EHS vereist Android 10.0+ of hoger. Controleer bij een oudere Android-versie of er een compatibele oudere versie van de app beschikbaar is.

Wat zijn APK- en XAPK-bestanden en hoe installeer ik ze?

Bij het downloaden vind je twee soorten installatiebestanden: - APK: een standaard Android-installatiebestand dat je rechtstreeks kunt downloaden en installeren. - XAPK: bevat de APK en aanvullende bronnen, zoals OBB-bestanden, voor grotere apps of games. Gebruik een XAPK-installatieprogramma zoals APKPure. Lees meer over het APK- en XAPK-bestanden installeren.
Meer Info

Meer app-informatie

  • Verpakkingsnaam
    no.mellora.hseq.mac
  • Talen
    English 73
  • Android vereist
    Android 10.0+ (Q, API 29)
  • Inhoudsbeoordeling
    Everyone
  • Architectuur
    universal
  • App-rechten
  • Veiligheidsrapport
  • Handtekening
    dec6f6b6527d605b84f2d2d5950682b7cd012c36
  • Ontwikkelaarsverificatie
    Geverifieerd
0/66
Scanresultaat: Veilig
Geen enkele beveiligingsleverancier heeft dit bestand als kwaadwillig gemarkeerd
Geen virus
Geen spyware
Geen malware
Geen virus
Geen spyware
Geen malware
Hetzelfde als:
Scandatum:Dec 17, 2025
Pakketnaam:no.mellora.hseq.mac
SHA-256:97142f5f36289fa740dce8afeb66cc758e2546028b965ccffb10d7fdd8c63396
SHA-1:b511c812120ef185f5da0802df71be52aa20a14c
Meer Info
Beveiligingsrapport bekijken

Gerelateerde Tags

Alle varianten van de app

Unlimited
MacGregor EHS-APK
3.1(53)APK
‪Jan 5, 202625.1 MBAndroid 10.0+
Downloaden
Meer Info

Ook beschikbaar voor andere platforms

tracking
Abonneer u op APKPure
Wees de eerste die toegang krijgt tot de vroege release, nieuws en gidsen van de beste Android -games en apps.
Nee bedankt
Aanmelden
Succes!
Je bent nu geabonneerd op onze nieuwsbrief.
Aan het zoeken...
Abonneer u op APKPure
Wees de eerste die toegang krijgt tot de vroege release, nieuws en gidsen van de beste Android -games en apps.
Nee bedankt
Aanmelden
Succesvol ingeschreven!
Je bent nu geabonneerd op APKPure.