FrameSway - Fotolijst
XAPK

FrameSway - Fotolijst


Maandrik, Lda

Betrouwbare app

  • 87.1 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • May 24, 2026
    Update date

Wat is er nieuw in de nieuwste versie 2.0.5

May 24, 2026

Elegante digitale fotolijst. Lokale galerij of Synology Photos. Download en installeer oude versies van FrameSway - Fotolijst die geschikt zijn voor uw apparaatspecificatie en geniet van uw favoriete functies!

New: Delete photos directly from the slideshow — tap to remove any gallery photo with a single confirmation.
New: Protect your settings with a PIN code — optional lock for menus and for photo deletion.
Your feedback is very important to us — feedback@framesway.com

Meer Info

Veelgestelde vragen over FrameSway - Fotolijst

Is het veilig om FrameSway - Fotolijst te downloaden?

APKPure verifieert de digitale handtekening van het APK-bestand van FrameSway - Fotolijst en controleert het met beveiligingsengines zoals VirusTotal. Tik op de badge ‘Vertrouwde app’ op de detailpagina om de beschikbare beveiligingsinformatie te bekijken.

Hoeveel opslagruimte heb ik nodig om FrameSway - Fotolijst te installeren?

Het te downloaden APK-bestand is 87.1 MB groot. Je hebt extra vrije ruimte nodig voor de installatie, tijdelijke bestanden, updates en cachegegevens. Maak ruimte vrij en probeer het opnieuw als de installatie mislukt.

Hoelang duurt het om FrameSway - Fotolijst te downloaden?

FrameSway - Fotolijst is 87.1 MB groot. Met een stabiele 4G-, 5G- of wifi-verbinding kan de download enkele seconden tot een paar minuten duren, afhankelijk van je netwerksnelheid.

Waarom lukt downloaden of installeren niet?

Veelvoorkomende oorzaken zijn onvoldoende opslagruimte, een incompatibele Android-versie, een instabiele verbinding, een beschadigd bestand of ontbrekende installatiemachtigingen. Bekijk onze gids voor het oplossen van download- en installatieproblemen voor stapsgewijze oplossingen.

Wat zijn de systeemvereisten voor FrameSway - Fotolijst ?

De nieuwste versie van FrameSway - Fotolijst vereist undefined of hoger. Controleer bij een oudere Android-versie of er een compatibele oudere versie van de app beschikbaar is.

Wat zijn APK- en XAPK-bestanden en hoe installeer ik ze?

Bij het downloaden vind je twee soorten installatiebestanden: - APK: een standaard Android-installatiebestand dat je rechtstreeks kunt downloaden en installeren. - XAPK: bevat de APK en aanvullende bronnen, zoals OBB-bestanden, voor grotere apps of games. Gebruik een XAPK-installatieprogramma zoals APKPure. Lees meer over het APK- en XAPK-bestanden installeren.
Meer Info

Meer app-informatie

  • Verpakkingsnaam
    com.framesway.app
  • Inhoudsbeoordeling
    Everyone
  • Architectuur
    arm64-v8a
  • App-rechten
  • App-licentie
    Vereist
  • Veiligheidsrapport
    Nu controleren
  • Handtekening
    d6e80c56ab009f37b616c11a788111831024c027
Veiligheidscontrole voltooid
Geen virus
Geen spyware
Geen malware
Geen virus
Geen spyware
Geen malware
Hetzelfde als:
Pakketnaam:com.framesway.app
SHA-256:093cb50148d0848a9b95ba6a8905cd52af7681c22fec147ad3c8d84784e279c8
SHA-1:9fb02f43dbbf589cdb3c72c80438dc02c58a066e
Meer Info
Geverifieerd door: APKPURE

Gerelateerde Tags

Download bezig

FrameSway - Fotolijst Download APK 2.0.5 (87.1 MB)

Als de download niet start, klik hier
Beheer je gedownloade apps
Hoe een XAPK-/APK-bestand te installeren
Hoe een XAPK-/APK-bestand te installeren

Alle varianten van de app

arm64-v8a
FrameSway - Fotolijst-APK
2.0.5(25)XAPKAPKs
May 24, 202687.1 MB
Downloaden
Meer Info
tracking
Abonneer u op APKPure
Wees de eerste die toegang krijgt tot de vroege release, nieuws en gidsen van de beste Android -games en apps.
Nee bedankt
Aanmelden
Succes!
Je bent nu geabonneerd op onze nieuwsbrief.
Aan het zoeken...
Abonneer u op APKPure
Wees de eerste die toegang krijgt tot de vroege release, nieuws en gidsen van de beste Android -games en apps.
Nee bedankt
Aanmelden
Succesvol ingeschreven!
Je bent nu geabonneerd op APKPure.