Study Tips
XAPK

Study Tips


Core Code Studio

Aplikasi Dipercayai

  • 51.1 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • Aug 11, 2026
    Update date

Apa yang baru dalam versi terkini 1.2.0

Last updated on Aug 11, 2026

Petua Belajar untuk meningkatkan gaya Pembelajaran dan Berjaya. Muat turun versi terbaru Study Tips 1.2.0 untuk menikmati ciri dan kemas kini baru dengan segera!

Minor bug fixes and improvements. Install or update to the newest version to check it out!

Tunjukkan Lagi

Soalan Lazim Study Tips

Adakah Study Tips selamat untuk dimuat turun?

APKPure mengesahkan tandatangan digital fail APK Study Tips dan memeriksanya menggunakan enjin keselamatan seperti VirusTotal. Ketik lencana “Aplikasi Dipercayai” pada halaman butiran aplikasi untuk melihat maklumat keselamatan yang tersedia.

Berapa banyak ruang storan diperlukan untuk memasang Study Tips ?

Saiz fail APK yang dimuat turun ialah 51.1 MB. Anda memerlukan ruang kosong tambahan untuk memasang aplikasi serta menyimpan fail sementara, kemas kini dan data cache. Jika pemasangan gagal, kosongkan sedikit ruang dan cuba lagi.

Berapa lama masa yang diperlukan untuk memuat turun Study Tips ?

Saiz Study Tips ialah 51.1 MB. Dengan sambungan 4G, 5G atau Wi-Fi yang stabil, muat turun mungkin mengambil masa beberapa saat hingga beberapa minit bergantung pada kelajuan rangkaian.

Mengapakah muat turun atau pemasangan gagal?

Punca biasa termasuk ruang storan tidak mencukupi, versi Android yang tidak serasi, sambungan tidak stabil, fail muat turun rosak atau kebenaran pemasangan tidak diberikan. Lihat panduan penyelesaian masalah muat turun dan pemasangan kami untuk langkah penyelesaian terperinci.

Apakah keperluan sistem untuk Study Tips ?

Versi terkini Study Tips memerlukan Android 7.0+ atau lebih baharu. Jika peranti anda menggunakan versi Android yang lebih lama, semak sama ada versi lama aplikasi yang serasi tersedia.

Apakah fail APK dan XAPK, dan bagaimana cara memasangnya?

Semasa memuat turun, anda akan menemui dua jenis fail pemasangan: - APK: Fail pemasangan Android standard yang boleh dimuat turun dan dipasang secara terus. - XAPK: Mengandungi APK dan sumber tambahan seperti fail OBB untuk aplikasi atau permainan yang besar. Gunakan pemasang XAPK seperti APKPure. Ketahui lebih lanjut tentang memasang fail APK dan XAPK.
Tunjukkan Lagi

Maklumat Aplikasi Lanjut

  • Memerlukan Android
    Android 7.0+ (N, API 24)
  • Penilaian Kandungan
    Everyone
  • Seni bina
    armeabi-v7a
  • Kebenaran Aplikasi
  • Laporan Keselamatan
    Semak Sekarang
  • Tandatangan
    fa95ef447b2d065860ee860878bf8d39268b0b02
Semakan Keselamatan Selesai
Tiada virus
Tiada spyware
Tiada malware
Tiada virus
Tiada spyware
Tiada malware
Sama seperti:
Nama Pakej:com.corecodestudio.studytips
SHA-256:5bb33f48fae1e625ea9de244a4af2beb022456a91e59ce859cad7eb9aeace015
SHA-1:311f8d8729508f4ce459ba468ae2483361814f73
Tunjukkan Lagi
Disahkan oleh: APKPURE

Tag Berkaitan

Muat turun sedang dijalankan

Study Tips Download APK 1.2.0 (51.1 MB)

Kalau muat turun tak bermula, klik sini
Urus Apl Yang Dimuat Turun
Bagaimana caranya memasang fail XAPK / APK
Bagaimana caranya memasang fail XAPK / APK

Semua Varian Aplikasi

armeabi-v7a
Study Tips APK
1.2.0(12)XAPKAPKs
Aug 11, 202651.1 MBAndroid 7.0+
Muat Turun
arm64-v8a
Study Tips APK
1.2.0(12)XAPKAPKs
Aug 11, 202634.5 MBAndroid 7.0+
Muat Turun
Tunjukkan Lagi
tracking
Langgan APKPure
Jadilah yang pertama untuk mendapatkan akses kepada pelepasan awal, berita, dan panduan permainan dan aplikasi Android terbaik.
Tidak, Terima kasih
Daftar
Kejayaan!
Anda kini melanggan surat berita kami.
Mencari...
Langgan APKPure
Jadilah yang pertama untuk mendapatkan akses kepada pelepasan awal, berita, dan panduan permainan dan aplikasi Android terbaik.
Tidak, Terima kasih
Daftar
Berjaya berjaya!
Anda kini melanggan APKPure.