NOGS Click
APK

NOGS Click


ProMax Scientific Developers

Aplikasi Dipercayai

  • 13.3 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • Oct 9, 2024
    Update date

Apa yang baru dalam versi terkini 1.0.8

Oct 9, 2024

Aplikasi ini adalah untuk ahli NOGS (Persatuan Obstetrik & Ginekologi Nagpur) Muat turun versi terbaru NOGS Click 1.0.8 untuk menikmati ciri dan kemas kini baru dengan segera!

- Few UI Changes.

Tunjukkan Lagi

Soalan Lazim NOGS Click

Adakah NOGS Click selamat untuk dimuat turun?

APKPure mengesahkan tandatangan digital fail APK NOGS Click dan memeriksanya menggunakan enjin keselamatan seperti VirusTotal. Ketik lencana “Aplikasi Dipercayai” pada halaman butiran aplikasi untuk melihat maklumat keselamatan yang tersedia.

Berapa banyak ruang storan diperlukan untuk memasang NOGS Click ?

Saiz fail APK yang dimuat turun ialah 13.3 MB. Anda memerlukan ruang kosong tambahan untuk memasang aplikasi serta menyimpan fail sementara, kemas kini dan data cache. Jika pemasangan gagal, kosongkan sedikit ruang dan cuba lagi.

Berapa lama masa yang diperlukan untuk memuat turun NOGS Click ?

Saiz NOGS Click ialah 13.3 MB. Dengan sambungan 4G, 5G atau Wi-Fi yang stabil, muat turun mungkin mengambil masa beberapa saat hingga beberapa minit bergantung pada kelajuan rangkaian.

Mengapakah muat turun atau pemasangan gagal?

Punca biasa termasuk ruang storan tidak mencukupi, versi Android yang tidak serasi, sambungan tidak stabil, fail muat turun rosak atau kebenaran pemasangan tidak diberikan. Lihat panduan penyelesaian masalah muat turun dan pemasangan kami untuk langkah penyelesaian terperinci.

Apakah keperluan sistem untuk NOGS Click ?

Versi terkini NOGS Click memerlukan Android 4.4+ atau lebih baharu. Jika peranti anda menggunakan versi Android yang lebih lama, semak sama ada versi lama aplikasi yang serasi tersedia.

Apakah fail APK dan XAPK, dan bagaimana cara memasangnya?

Semasa memuat turun, anda akan menemui dua jenis fail pemasangan: - APK: Fail pemasangan Android standard yang boleh dimuat turun dan dipasang secara terus. - XAPK: Mengandungi APK dan sumber tambahan seperti fail OBB untuk aplikasi atau permainan yang besar. Gunakan pemasang XAPK seperti APKPure. Ketahui lebih lanjut tentang memasang fail APK dan XAPK.
Tunjukkan Lagi

Maklumat Aplikasi Lanjut

  • Nama Pakej
    com.nogs.app
  • Bahasa
    English 72
  • Memerlukan Android
    Android 4.4+ (Kitkat, API 19)
  • Penilaian Kandungan
    Everyone
  • Seni bina
    arm64-v8a
  • Kebenaran Aplikasi
  • Laporan Keselamatan
    Semak Sekarang
  • Tandatangan
    1f0a3c7c28b5fadf81797139715acdbf28e03754
Semakan Keselamatan Selesai
Tiada virus
Tiada spyware
Tiada malware
Tiada virus
Tiada spyware
Tiada malware
Sama seperti:
Nama Pakej:com.nogs.app
SHA-256:bc0d6a813b12cb5d4ef6bcc64122344dd8f1b22b618be4e2016beaf9529cbebd
SHA-1:627d708ab0e2f455065f30baff75bcf689a37aab
Tunjukkan Lagi
Disahkan oleh: APKPURE

Tag Berkaitan

Muat turun sedang dijalankan

NOGS Click Download APK 1.0.8 (13.3 MB)

Kalau muat turun tak bermula, klik sini
Urus Apl Yang Dimuat Turun
Bagaimana caranya memasang fail XAPK / APK
Bagaimana caranya memasang fail XAPK / APK

Semua Varian Aplikasi

armeabi-v7a
NOGS Click APK
1.0.8(8)XAPKAPKs
Oct 9, 202422.5 MBAndroid 4.4+
Muat Turun
arm64-v8a
NOGS Click APK
1.0.8(8)XAPKAPKs
Oct 10, 202424.5 MBAndroid 4.4+
Muat Turun
NOGS Click APK
1.0.8(8)APK
Oct 9, 202413.3 MBAndroid 4.4+
Muat Turun
Tunjukkan Lagi
tracking
Langgan APKPure
Jadilah yang pertama untuk mendapatkan akses kepada pelepasan awal, berita, dan panduan permainan dan aplikasi Android terbaik.
Tidak, Terima kasih
Daftar
Kejayaan!
Anda kini melanggan surat berita kami.
Mencari...
Langgan APKPure
Jadilah yang pertama untuk mendapatkan akses kepada pelepasan awal, berita, dan panduan permainan dan aplikasi Android terbaik.
Tidak, Terima kasih
Daftar
Berjaya berjaya!
Anda kini melanggan APKPure.