Clock Challenge Learning Time
XAPK

Clock Challenge Learning Time


Programiko

Aplikasi Dipercayai

  • 20.3 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • Aug 1, 2025
    Update date

Apa yang baru dalam versi terkini 1.1.3

Last updated on Aug 1, 2025

Cabaran Jam Masa Pembelajaran membantu anda membaca jam digital jam analog. Muat turun versi terbaru Clock Challenge Learning Time 1.1.3 untuk menikmati ciri dan kemas kini baru dengan segera!

Minor bug fixes and improvements. Install or update to the newest version to check it out!

Tunjukkan Lagi

Soalan Lazim Clock Challenge Learning Time

Adakah Clock Challenge Learning Time selamat untuk dimuat turun?

APKPure mengesahkan tandatangan digital fail APK Clock Challenge Learning Time dan memeriksanya menggunakan enjin keselamatan seperti VirusTotal. Ketik lencana “Aplikasi Dipercayai” pada halaman butiran aplikasi untuk melihat maklumat keselamatan yang tersedia.

Berapa banyak ruang storan diperlukan untuk memasang Clock Challenge Learning Time ?

Saiz fail APK yang dimuat turun ialah 20.3 MB. Anda memerlukan ruang kosong tambahan untuk memasang aplikasi serta menyimpan fail sementara, kemas kini dan data cache. Jika pemasangan gagal, kosongkan sedikit ruang dan cuba lagi.

Berapa lama masa yang diperlukan untuk memuat turun Clock Challenge Learning Time ?

Saiz Clock Challenge Learning Time ialah 20.3 MB. Dengan sambungan 4G, 5G atau Wi-Fi yang stabil, muat turun mungkin mengambil masa beberapa saat hingga beberapa minit bergantung pada kelajuan rangkaian.

Mengapakah muat turun atau pemasangan gagal?

Punca biasa termasuk ruang storan tidak mencukupi, versi Android yang tidak serasi, sambungan tidak stabil, fail muat turun rosak atau kebenaran pemasangan tidak diberikan. Lihat panduan penyelesaian masalah muat turun dan pemasangan kami untuk langkah penyelesaian terperinci.

Apakah keperluan sistem untuk Clock Challenge Learning Time ?

Versi terkini Clock Challenge Learning Time memerlukan Android 7.0+ atau lebih baharu. Jika peranti anda menggunakan versi Android yang lebih lama, semak sama ada versi lama aplikasi yang serasi tersedia.

Apakah fail APK dan XAPK, dan bagaimana cara memasangnya?

Semasa memuat turun, anda akan menemui dua jenis fail pemasangan: - APK: Fail pemasangan Android standard yang boleh dimuat turun dan dipasang secara terus. - XAPK: Mengandungi APK dan sumber tambahan seperti fail OBB untuk aplikasi atau permainan yang besar. Gunakan pemasang XAPK seperti APKPure. Ketahui lebih lanjut tentang memasang fail APK dan XAPK.
Tunjukkan Lagi

Maklumat Aplikasi Lanjut

  • Memerlukan Android
    Android 7.0+ (N, API 24)
  • Penilaian Kandungan
    Everyone
  • Seni bina
    universal
  • Kebenaran Aplikasi
  • Laporan Keselamatan
  • Tandatangan
    c5f55ae00ef68d498848bec6750be245cc3c5594
0/35
Hasil imbasan: Selamat
Tiada vendor keselamatan yang menandakan fail ini sebagai berniat jahat
Tiada virus
Tiada spyware
Tiada malware
Tiada virus
Tiada spyware
Tiada malware
Sama seperti:
Tarikh Imbasan:Aug 3, 2026
Nama Pakej:com.programiko.clockchallenge
SHA-256:6b09ec2aec4854c5cffded41fdda6311ba7f539d05dc2996806774a7989e843f
SHA-1:8f27ee676f0731bde8cfe1cdb83401ce6a09d06c
Tunjukkan Lagi
Lihat laporan keselamatan

Tag Berkaitan

Muat turun sedang dijalankan

Clock Challenge Learning Time Download APK 1.1.3 (20.3 MB)

Kalau muat turun tak bermula, klik sini
Urus Apl Yang Dimuat Turun
Bagaimana caranya memasang fail XAPK / APK
Bagaimana caranya memasang fail XAPK / APK

Semua Varian Aplikasi

Unlimited
Clock Challenge Learning Time APK
1.1.3(1010300)XAPKAPKs
Aug 1, 202520.3 MBAndroid 7.0+
Muat Turun
Tunjukkan Lagi
tracking
Langgan APKPure
Jadilah yang pertama untuk mendapatkan akses kepada pelepasan awal, berita, dan panduan permainan dan aplikasi Android terbaik.
Tidak, Terima kasih
Daftar
Kejayaan!
Anda kini melanggan surat berita kami.
Mencari...
Langgan APKPure
Jadilah yang pertama untuk mendapatkan akses kepada pelepasan awal, berita, dan panduan permainan dan aplikasi Android terbaik.
Tidak, Terima kasih
Daftar
Berjaya berjaya!
Anda kini melanggan APKPure.