Icona Program TV - Kropka TV

Program TV - Kropka TV


Kropka TV
2.2.2
  • Apr 5, 2019
    Update date
  • Everyone
  • Android 4.3+
    Android OS

Informazioni su Program TV - Kropka TV

Kropka TV - największy tygodnik telewizyjny teraz w wersji mobilnej!

Kropka TV to ogólnopolski tygodnik telewizyjny dla całej rodziny dostępny w sieci sklepów Biedronka. Oferujemy m.in. aktualny program ponad 100 najpopularniejszych stacji TV oraz największy w segmencie dział kulinarno - poradnikowy „Twój poradnik!”.

Aplikacja Kropka TV to:

* bogata oferta z zawsze aktualną listą kanałów, zarówno telewizji naziemnej, jak i  satelitarnej czy cyfrowej

* łatwy sposób tworzenia własnej listy ulubionych kanałów

* możliwość dodawania przypomnień o ulubionych programach

* szerokie opisy programów wraz ze zdjęciami

* lista polecanych programów

* oś czasu każdego kanału telewizyjnego z programem na cały tydzień

* możliwość dzielenia się ze znajomymi informacją o programach, m.in. za pomocą najpopularniejszych serwisów social media, mailem lub SMS-em

Aplikację Kropka TV masz zawsze pod ręką. To Twój przewodnik po dzisiejszej telewizji.

Odwiedź naszą stronę www.kropkatv.pl

Mostra Altro

Informazioni APP aggiuntive

Ultima versione

2.2.2

Caricata da

Elielson Monteiro Elielson Monteiro

È necessario Android

Android 4.3+

Classificazione dei contenuti

Everyone

Novità nell'ultima versione 2.2.2

Last updated on Feb 10, 2017

dodanie oznaczenia dla nowych programów w ofercie

Mostra Altro

Program TV - Kropka TV Screenshot

Poster Program TV - Kropka TV1 Schermata Program TV - Kropka TV2 Schermata Program TV - Kropka TV3 Schermata Program TV - Kropka TV4 Schermata Program TV - Kropka TV

Tag correlati

Disponibile anche per altre piattaforme

Articoli popolari nelle ultime 24 ore

Ricerca...
Iscriviti ad APKPure
Sii il primo ad accedere alla versione anticipata, alle notizie e alle guide dei migliori giochi e app Android.
No grazie
Iscrizione
Abbonato con successo!
Ora sei iscritto ad APKPure.