Beranda » Apl » Peta & Navigasi » Polyfazer
ikon Polyfazer

Polyfazer

3.0.12 for Android

Green24 Holding, a.s.

Penjabaran dari Polyfazer

Rychlý a snadný způsob jak dobít svůj elektromobil bez jakékoliv smlouvy, bez identifikačních karet, nebo identifikačních čipů.

Prostřednictvím mobilní aplikace dostává uživatel možnost jednoduchého vytvoření uživatelského účtu, rychlého výběru nabíječky, zahájení procesu nabíjení a sledování klíčových U/I charakteristik po celou dobu než bude jeho elektromobil opět připraven k jízdě. Díky uložené platební kartě je mu po ukončení nabíjení pak naúčtována pouze cena za skutečně odebranou elektrickou energii. NEJEDNÁ se tudíž o žádný paušál, nebo o jakoukoliv formu předplatného. Jeho platební historie je díky aplikaci vždy dostupná, stejně tak příslušný daňový doklad.

Stažením aplikace a jednoduchou registrací získáváte okamžitý přístup k nabíjecím stanicím ve svém okolí. Proces registrace je velice rychlý bez nutnosti vkládání podrobných informací. Stačí pouze váš Email a heslo. Vše přímo z mobilní aplikace.

Vhodnou stanici vyberete z přehledného seznamu setříděném podle vzdálenosti od vaší aktuální polohy nebo přímo na mapě.

Systém notifikací Vám dá vědět, když se nabíjení chýlí ke konci, nebo je již ukončeno. Další možností je kontaktovat řidiče, který právě nabíjí a zeptat se na přibližnou dobu plánovaného nabíjení.

Prostřednictvím mobilní aplikace jsou dostupné veškeré informace o všech uskutečněných dobíjeních včetně množství odebrané energie, její ceně, použité platební metodě a grafu průběhu dobíjení. U každé transakce je k dispozici ke stažení daňový doklad.

Additional Information

Kategori: Gratis Peta & Navigasi APLIKASI

Tanggal Publikasi:

Uploaded by: Hoang Tu Bong Dem

Versi Terbaru: 3.0.12Permintaan Polyfazer Update

Available on: Mendapatkan Polyfazer di Google Play

Persyaratan: Android 4.1+

Laporkan: Tandai sebagai hal yang tak patut

Advertisement
 
Versi sebelumnya
Discover
Komentar Loading...
Jadilah yang pertama mengomentari.
Cari...