Home » Apps » House & Home » Czas Budowania
Czas Budowania icon

Czas Budowania

for Android

TNT Systemy Informatyczne

The description of Czas Budowania

Budujesz lub remontujesz dom lub mieszkanie? Korzystając z programu będziesz na bieżąco z wydarzeniami dotyczącymi budownictwa mającymi miejsce na terenie Twojego miasta (targi budowlane i mieszkaniowe, ostrzeżenia, promocje i oferty specjalne w sklepach, itp.). Będziesz też mógł komunikować się z innymi użytkownikami programu, fachowcami lub ekipami budowlanymi i uzyskiwać porady dotyczące stosowanych materiałów i technologii budowlanych. Uzyskasz również dostęp do porad technicznych i artykułów informacyjnych z naszej strony internetowej.

Możesz też używać programu do sprawdzania ceny określonych materiałów budowlanych oraz ich zamawiania przez telefon lub przez sklep internetowy. Używając go możesz też otrzymywać rabaty, zniżki lub przygotowane specjalnie dla Ciebie oferty promocyjne.

Działanie programu opiera się na koncepcji kanałów tematycznych, na których nadawane są wiadomości. Wybrane kanały możesz śledzić na bieżąco i otrzymywać powiadomienia. Na niektórych kanałach możesz też nadawać własne wiadomości i komunikować się w ten sposób z operatorem systemu lub innymi użytkownikami zainteresowanymi tematami budowlanymi.

Czas Budowania Tags

Additional Information

Category: Free House & Home APP

Publish Date:

Latest Version: Varies with deviceRequest Czas Budowania Update

Get it on: Get Czas Budowania on Google Play

Requirements: Varies with device

Report: Flag as inappropriate

Advertisement
Similar to Czas Budowania
More From TNT Systemy Informatyczne
Discover
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Searching...