首頁 » 應用 » 通訊 » Yaani
Yaani 圖標

Yaani

Türkiye’nin Arama Motoru

4.3.0.153 for Android

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

Yaani

Yaani mobil tarayıcı, mobil kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. İnternetteki bütün bilgilere erişim sağlamanızı ve merak ettiğiniz bütün sorulara hızlıca yanıt bulmanızı sağlar. Yaani ücretsiz mobil tarayıcısında favori web sitelerinizi kaydedebilir ve sevdiklerinizle kolayca paylaşabilirsiniz. Yaani ücretsiz mobil tarayıcısının kullanımı son derece kolaydır.

Yaani mobil tarayıcısı kullanıcıları, her şeye tek bir uygulamadan kolayca ve ücretsiz bir şekilde ulaşabilir. Yaani mobil tarayıcısını kullanarak size özel olarak kişiselleştirilmiş bir internet deneyimine sahip olabilirsiniz.

Yaani’de başlıca bunları ve daha fazlasını yapabilirsiniz;

• İstediğiniz bilgiyi arayın
• Güncel haberleri okuyun
• Anında bulunduğunuz konumdaki hava durumunu öğrenin
• Size yakın restoranları arayın
• En yakın sinemada oynayan filmleri ve seansları öğrenin
• Aradığınız ürünleri karşılaştırarak uygun fiyatı alın, tasarruf yapın
• Aradığınız makale ya da dergiye tek tıkla ulaşın
• Aradığınız müziği Fizy ile kolayca dinleyin
• Arkadaşlarınızla paylaşın
• Gizli mod ile rahatça gezinin
• Favori siteleri “Koleksiyon” ile kaydet. İstediğiniz sitelere her zaman daha kolay ulaşın
• “Oku” modu sayesinde sitedeki görselleri kaldırıp sadece yazıyı okuyun
• İstediğin arama motorunu tek tuşla kolayca ayarla
• Erişilebilirlik seçeneği ile yazı tipi ve boyutunu istediğiniz gibi ayarlayın
• Uygulamanın temasını istediğiniz gibi ayarlayın

Hızlı, Akıllı, Sizin ve Tamamen Ücretsiz!
Turkcell’in yazılım mühendisleri tarafından geliştirilen Yaani’nin altyapısı tamamen Türkçe. Bu sayede Türkçe aramalarda dil bilgisi yapısını anlayabiliyor ve kullanıcının isteklerini tam olarak karşılayabiliyor.

Yaani’de İstediğiniz Arama Motorunu Kullanabilirsiniz
Yaani mobil tarayıcısı arama yaparken istediği arama motoru ile tek tuşla kolayca arama yapabilirsiniz. Ayarlar altına “Varsayılan Arama Motoru” seçeneği eklendi. Böylece tarayıcının default arama motorlarını kolayca belirleyebilirsiniz.

Yazı Okurken Görsellerin Arasında Kaybolma Devri Bitiyor
Yaani “Oku” modu özelliği sayesinde bulunduğunuz sayfadaki fotoğraflar kaldırılır ve yazıları daha kolay bir şekilde okuyabilirsiniz. Bu özelliği istediğiniz zaman açabilir veya kapatabilirsiniz.

En Sevdiğiniz Favori Sitelere Koleksiyon ile Hızlı Erişim
Yaani, mobil tarayıcısı sevdiğiniz tüm içeriğin her an parmaklarınızın ucunda olmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Yaani mobil tarayıcısında yeni sekme sayfasından tek bir dokunuşla doğrudan en sevdiğiniz haber sitelerine veya sosyal medya sitelerine kolayca ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz siteleri kolayca koleksiyona kaydedebilir ve tek tuşla siteler arasında gezinebilirsiniz.

Yeni Özelliklerle Aradığınız Her Şey Sizinle
- Yaani mobil tarayıcısında siteler dilerseniz mobil, dilerseniz masaüstü görünüm ile sizleri bekliyor. Böylece artık bütün internet sitelerinin masaüstü görünümüne geçebilirsiniz.

- Gizli mod sayesinde geçmiş kaydınızı bırakmadan internette gizlice ve güvenli bir şekilde gezinebilirsiniz. Yaani mobil tarayıcısında yeni gizli modu yönetme özelliği sayesinde tüm cihazlarınızda gizli moddan çıkarken açtığınız gizli sekmeler otomatik olarak kapatılır. Ayrıca bu özelliği daha sonra kaldırabilirsiniz.

- Yaani mobil tarayıcınızda en çok ziyaret ettiğiniz sayfalar ve ana sayfadaki beğeniler alanını kişiselleştirebilirsiniz. Beğendiğiniz ve sıkça ziyaret ettiklerinizin sıralamasını da kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

- Yaani ücretsiz mobil internet tarayıcı saklamak istediğiniz siteleri size özel kategorize ederek koleksiyon oluşturabilirsiniz. Koleksiyonunuzda olmasını istediğiniz favori sitelerinizi kolayca kaydedin. Koleksiyondaki siteleri dilerseniz kategorilere ayırabilir veya tek tuşla koleksiyondan çıkartabilirsiniz.

Yaani mobil tarayıcısı eğlencelidir, ücretsizdir ve kullanımı kolaydır! HEMEN İNDİRİN!

Kullanım Şartları & Gizlilik: https://www.yaani.com.tr/policy/app_privacypolicy.html

Yaani 4.3.0.153 更新

2019年04月10日
Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için uygulama deneyiminde iyileştirmeler yaptık. Yenilikleri kaçırmamak için güncellemelerinizi açık tuttuğunuzdan emin olun. Her türlü öneri ve sorularınız için destek@yaani.com adresine email gönderebilirsiniz veya Menü->Geri bildirim üzerinden bize yazabilirsiniz. Keyifli aramalar!

Yaani標籤

添加應用標籤

为游戏和应用程序添加标签,您将帮助APKPure用户更快的发现这些好游戏和优质应用。注:在APKPure客户端中添加应用标签前需要使用账户信息登录。

其他資訊

類別: 免費 通訊 應用

發布日期:

最新版本: 4.3.0.153請求 Yaani 更新

來源: Yaani 來源 Google Play

系統要求: Android 4.1+

舉報: 舉報不當內容

Advertisement
 
歷史版本
類似於 Yaani
Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş的其他應用
最新发现
評論載入中...
沒有符合條件的內容
搜索中...