★ Manipulacja obrót z łatwą obsługą! Załóżmy dążyć do kursu i zdecydować miły Smash!

Chcemy być w stanie obsługiwać obrót z intuicyjną obsługą, takich jak cięcie i napędem

Proszę cieszyć się wspaniałe chwile uczucie kiedy można zarobić punkty kursu docelowego z celem rotacji

zachowanie fizyczne odtwarza również realistyczne rzeczy, więc można korzystać z tenisa stołowego bez dyskomfortu

★ Łatwy do gry przeciwko AI ulubionego siły przeciwko wolnym meczu!

Zalecane dla tych, dumny ramienia, który chce zaskarżyć nagle silne AI!

Ustawienie gra może również ustawić 3 do 11 punktów i 1 lub 3 system gry,

Nawet jeśli chcesz grać przez kilka minut wolnego czasu, nawet jeśli chcesz zrobić więcej niż 10 minut, można grać z tak dobrym czasie!

Ponieważ poziom trudności jest również załączony, można wybrać siłę, która jest najbardziej odpowiednia dla Ciebie.

★ naprzód Let „s scenie z przeciwnikiem AI, który stopniowo staje się silniejszy!

Tryb etap to tryb, w którym jest to łatwiejsze i trudniejsze do gry na scenie.

Pierwszy etap jest dość łatwy do ustawienia, ale jak iść naprzód będziesz mógł cieszyć się silną mecz.

Nie ma wątpliwości, że będzie entuzjastycznie, ponieważ walka na etapie sztuczka jest również w trybie scenie!

Zalecane dla tych, którzy chcą się rozwijać podczas wygranej szybko!

Ponadto, rakieta ukaże się w zależności od stopnia zaawansowania.

★ Niech dążyć do światowego rankingu nr 1!

Załóżmy pokonać CPU, który jest stopniowo coraz mocniejsze i mają na pierwszym miejscu w światowym rankingu tenisa stołowego

Jeśli wygrasz to będzie w stanie konkurować z CPU coraz bardziej wydajne, jak wygrać!

Rakieta zostanie zwolniony, gdy ranking osiągnie pewną rangę.

Przekonajmy jeden ulubiony!

★ strategia kierować bieg!

Złammy przeciwnika poprzez oddzielenie piłki w przód i tył oraz lewy i prawy.

Podczas bitwy przeciwnika jest ciężka, zarobić czas do strajku Rob odbudować.

Przez ruch rakietą po uderzeniu piłki, można obracać na piłkę.

★ Rakiety różnych wzorów występuje!

Ponieważ status jest różny w zależności od rakiety, spójrzmy na swoim ulubionym rakietą.

★ Zasady tenisa stołowego są takie same jak te z rzeczywistością

· Odtwarzacz przemian powtarza serwis dwa razy.

· Jeśli ping-pong piłka odbija się na jego stole, będzie to hit.

· Jeśli przeciwnik dostaje piłek ping-pong trafiając do siatki,

Jeśli trafisz coś innego niż ławce lub punktacja 2, masz cel.

· Gdy wynik na 10: 10, gra będzie kontynuowana dopóki nie prowadzi dwa przewody.

· Gracz, który wziął 11 punktów wcześniej bierze grę i ten, który dostał 2 mecze wygrywa.

· W trybie sceny, można grać ze specjalnymi zasadami określonymi dla każdego etapu.