Mihnati Job Search ikona

1.5 by Mihnati.com

Mar 9, 2017

O Mihnati Job Search

English

Oficjalna Job Search App z MIHNATI.COM - Saudyjską za # 1 Job Site

Nasza aplikacja ma nowy silnik zalecenie, znajduje pracę najlepiej nadaje się do ciebie, albo stawia się w siedzeniu kierowcy, pozwalając wybrać spośród tysięcy ofert yourself kariery.

Budowanie i podziel potężny profil w ciągu zaledwie kilku dotknięć - twoje CV będzie zawsze aktualne i na bieżąco za pomocą naszej aplikacji.

Z Mihnati poszukiwania pracy aplikacji można:

• Opowiedz nam zaledwie kilka rzeczy o swoim doświadczeniem zawodowym i niech nasze algorytmy zalecane zadania, które najlepiej spełnią swój profil.

• przegląd Szybko, zastosowanie lub pominąć miejsca pracy, jak chcesz z prostymi kiepskie piwo.

• Budowanie potężny profil, który aktualizuje i wikary tak, że zawsze najnowsza reprezentacja ciebie jako profesjonalista.

• Podziel się ze swoim profilem łatwo, czy to poprzez e-mail, social media, lub po prostu jako elegancki PDF do przyszłego wykorzystania.

• Szukaj całą bazę Mihnati.com dogłębnie - korzystać z zaawansowanych funkcji wyszukiwania bezpośrednio z telefonu komórkowego.

• Zarządzanie podania o pracę i historię wyszukiwania w jednym ekranie.

• Zadania podzielić się z innymi sieciami.

Co nowego w najnowszej wersji 1.5

Last updated on Mar 9, 2017

Minor bug fixes and improvements. Install or update to the newest version to check it out!

Tłumaczenie Wczytuję...

Dodatkowe informacje APLIKACJA

Ostatnia Wersja

Dostępne Mihnati Job Search aktualizacje 1.5

Przesłane przez

Frakk Nsz

Wymaga Androida

Android 4.2+

Available on

Pobierz Mihnati Job Search z Google Play

Pokaż więcej

Dostępne również dla innych platform

Mihnati Job Search Zrzuty ekranu

Wczytywanie komentarzy...
Języki
Języki
Wyszukiwanie...
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.