Startpagina » Apps » Entertainment » ČSFD.cz
ČSFD.cz-icoon

ČSFD.cz

2.2.3.1508 for Android

POMO Media Group s.r.o.

De beschrijving van ČSFD.cz

Aplikace "Česko-Slovenské filmové databáze" nabízí vyhledávání a následné prohlížení profilů tvůrců a filmů včetně hodnotících komentářů uživatelů, videí, galerií fotek, filmografií a biografií režisérů a herců.

Také poskytuje přehled nejlepších TV tipů dne, novinek na DVD a Blu-ray, kompletní program kin a filmové žebříčky. Z profilu každého filmu nebo tvůrce je pro více informací možné se jedním kliknutím přesunout na příslušný profil na www.CSFD.cz.

Přihlášení uživatelé mají přístup ke svému profilu, mohou hodnotit filmy, přidávat si je do svého "Chci vidět" seznamu, a sledovat aktivitu svých oblíbených uživatelů.

---

Zjištění "přesné polohy" je potřeba pro zobrazení nejbližších kin ve vašem okolí. Přístup k úložišti telefonu aplikace využívá pro ukládání dočasných dat a souborů. Oprávnění vytvářet a spravovat účty v telefonu aplikace potřebuje k uložení vašeho ČSFD.cz účtu.

ČSFD.cz 2.2.3.1508 Update

2017-08-24
Nové typy filmografií a tvůrců

ČSFD.cz Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Categorie: Gratis Entertainment APP

Publiceerdatum:

Laatste Versie: 2.2.3.1508Verzoek update van ČSFD.cz

Verkrijgbaar via: Verkrijg ČSFD.cz via Google Play

Benodigdheden: Android 2.3.4+

Melden: Rapporteer als ongepast

Advertisement
 
Previous versions
gelijk aan ČSFD.cz
Discover
Comment Loading...
Reageer als eerste.
Aan het zoeken...