Mengenai Lajmi Fundit

Malaysia

Lajmet e fundit nga mediat shqiptare në aparatin tuaj celular

Aplikacioni "Lajmi Fundit" Ju mundëson që të lexoni jo vetem artikujt më të fundit nga Shqipëria, por dhe një përmbledhje të të gjithë mediave dalam talian.

Aplikacioni është i thjeshtë , shumë i shpejtë dhe kompakt , mundëson shfaqjen e lajmeve të fundit, duke iu referuar faqeve kryesore bermaklumat.

Ofrohet mundësia e kërkimit të shpejtë për çdo artikull, ruajtja e postimeve të preferuara si dhe ndarja në bazë të kategorive.

Mund të shfletoni lehtësisht artikujt e ndryshëm sipas kategorive përkatëse, duke rrëshqitur gishtin në ekran.

N e menunë e kontrollit mund të zgjidhni të lexoni lajmet nga mediat e preferuara, artikujt më të klikuar, artikujt e ruajtur, informacion rreth programit etj.

Gjithashtu, Ju keni mundësine të zgjidhni të merrni ose jo njoftime automatike saya lajmet kryesore të orëve të fundit.

Zgjedhja juaj për lajmin e fundit!

Apa yang baru dalam versi terkini 2.3.7

Last updated on Feb 9, 2022

Më shumë burime informacioni dhe mundësia për të zgjedhur portalet të cilët preferoni të lexoni.
Përditësimi me libraritë e fundit për një performancë më të mirë!

Terjemahan Memuatkan...

Maklumat APLIKASI tambahan

Versi Terbaru

Minta Lajmi Fundit Kemas kini 2.3.7

Dimuat naik oleh

Salman Ansari

Memerlukan Android

Android 4.4+

Available on

Dapatkan Lajmi Fundit melalui Google Play

Tunjukkan Lagi

Lajmi Fundit Tangkapan skrin

Memuatkan Komen...
Bahasa
Bahasa
Mencari...
Langgan APKPure
Jadilah yang pertama untuk mendapatkan akses kepada pelepasan awal, berita, dan panduan permainan dan aplikasi Android terbaik.
Tidak, Terima kasih
Daftar
Berjaya berjaya!
Anda kini melanggan APKPure.
Langgan APKPure
Jadilah yang pertama untuk mendapatkan akses kepada pelepasan awal, berita, dan panduan permainan dan aplikasi Android terbaik.
Tidak, Terima kasih
Daftar
Kejayaan!
Anda kini melanggan surat berita kami.