このVİOP 101: Nedir Nasıl Oynanırについて

日本語

無料のVIOPレッスンでVIOPを学ぶ

“VİOP 101: Ücretsiz VİOP Dersleri” ile vadeli işlem piyasasına doğru bir başlangıç yapın.

VİOP nedir, nasıl oynanır, para kazanmak için ne yapılır gibi sorular aklınızı karıştırıyor olabilir. Türev araç, sözleşmelerin alım satımı konularını hemen öğrenerek yatırıma başlamak istiyorsanız VİOP 101 size iyi bir rehber olacak.

Ücretsiz VİOP eğitimi sunan uygulama sayesinde kısa sürede piyasaya hazır hale geleceksiniz. Hiçbir ücret ödemeden Android cihazlarınıza indirebileceğiniz uygulamayla keyifli bir şekilde bilmeniz gereken her şeyi öğreneceksiniz.


Peki, VİOP 101’de sizi neler bekliyor?

Piyasayla ilgili en temel bilgiler “Hikayeler” kısmında bulunuyor. Burada; vadeli işlem nedir, opsiyon nedir, başlangıç teminatı, uzlaşma fiyatı, teminat tamamlama çağrısı gibi önemli konuları paylaştık.

“Dersler” adım adım piyasanın derinlerine inmeyi sağlayacak. Toplamda 5 ana ders üzerine geliştirilen bölüm, VİOP ile ilgili en temel konulardan en detaylı bilgilere kadar sırayla almanızı sağlayacak. Dersleri tamamladıkça ilerleme çubuğundan ne kadar bilgi edindiğinizi görebileceksiniz.

Dersler bölümünde sizi bekleyen “Testler” bilginizi sınamanızı sağlayacak. Birkaç önemli piyasa bilgisinin ardından bu testleri çözerek, neler öğrendiğinizi göreceksiniz. Bu sayede edindiğiniz bilgileri de pekiştirmiş olacaksınız.

Derslere kısa bir ara vermek istediğinizde “Tahmin Oyunu” sizi bekliyor. Bir oyun edasında hazırladığımız sorulara ‘Artar’ veya ‘Azalır’ şeklinde cevaplar vereceksiniz. Bu şekilde tahmin yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.

VİOP 101 uygulamasının en güzel yanlarından birisi de “Günün Önerileri” bölümüdür. Bu bölümde ünlü borsacıların özlü sözleri sizi karşılayacak. Sözlerden sonra film, belgesel ve kitap önerileri bulacaksınız.

‘Günün Olayı’ başlığıyla ekonomi tarihine damga vuran önemli gelişmeleri öğreneceksiniz. Son olarak ‘Günün Önemli Kişisi’ ile tanışacaksınız. Borsa tarihinde iz bırakmış kişileri, spekülatörleri, yatırımcıları ve yöneticilerin hikayelerini okuyacaksınız.

Sizler için hazırladığımız “Sözlük” bölümünde bilmediğiniz terimleri bulacaksınız. Borsa ile ilgili hiçbir konuya ve terime yabancı kalmamak için bu bölüme mutlaka ara ara göz atın.

VİOP 101 uygulamasının güzel yanlarından birisi de profil bölümünde sizi bekliyor. Okuduklarınızı kaydederek, hem tekrar göz atın hem de arkadaşlarınızla paylaşın. Üstelik kaydettiklerinizi ayrı klasörlerde bulabilirsiniz.

最新バージョン 1.0.2 の更新情報

Last updated on 2022年11月04日

Sistem güncellemesi yapıldı, hatalar giderildi.

翻訳中...

アプリの追加情報

最終のバージョン

VİOP 101: Nedir Nasıl Oynanır 更新を申請する 1.0.2

投稿者

Luis Fernando Oliveira

Android 要件

Android 4.4+

Available on

VİOP 101: Nedir Nasıl Oynanır をPlayストアでダウンロード

もっと見る

VİOP 101: Nedir Nasıl Oynanır スクリーンショット

コメントをよみこんでいます...
言語
言語
検索中…
APKPureをを購読する
最高のAndroidゲームアプリの最新リリースやニュースやガイドなどの情報にいち早くアクセスすることができます。
いいえ結構です
購読
購読完了!
APKPureの購読が完了しました。
APKPureをを購読する
最高のAndroidゲームアプリの最新リリースやニュースやガイドなどの情報にいち早くアクセスすることができます。
いいえ結構です
購読
成功!
ニュースレターを購読しました。