ホーム » アプリ » 音楽&オーディオ » Soma Çağrı FM
Soma Çağrı FM アイコン

Soma Çağrı FM

2.14 for Android

Play Medya

説明 Soma Çağrı FM

Soma ve çevresinde kültürel yayıncılığın gelişiminde çok büyük katkıları olan Çağrı FM, yayın hayatına başlamasının üzerinden uzun bir süre geçmiş olmasına rağmen, hala ilk günkü ‘amatörce heyecan’ını korumaya, ama radyoculuğun dilini ve imkanlarını da azami derecede kullanmaya çalışarak alanında öncü olmaya devam ediyor. Bir misyon radyosu olan Soma Çağrı FM, amatörce heyecanını devamlı diri tutmuş, ama profesyonel imkanlardan faydalanmaktan da geri durmamış, misyonunun gereği olarak, yayıncılığın sınır ve imkanları içinde mesajını aktarmayı da her zaman büyük bir değer atfetmiştir. Radyo mikrofonunu bir vaaz kürsüsüne çevirmeden, 21. yüzyılda yaşadığımızı her zaman zihninin bir köşesinde tutarak inandıklarını dillendirmeye çalışmıştır. Yani zaman ve imkanları gözeterek ‘mesele’sini radyo diliyle ifade etmeyi, daha doğru bir ifadeyle radyo diline dönüştürmeyi başarmıştır. Bundan dolayı da Soma Çağrı FM, tartışmasız olarak Soma ve çevresinde yerel ve kültürel radyoculukta öncü ve model olarak kabul edilegelmiştir.

Bilindiği gibi Çağrı FM 1994 yılında Soma’ da kuruldu ve halen yerel yayın yapmakta. Soma ve çevresinde ayriyeten internet üzerinden tüm Dünya’da büyük bir dinleyici kitlesine hitap etmektedir. Gün boyu devam eden canlı yayın akışı; müzik, manevi ve kültürel programlardan oluşmaktadır. Geniş bir yelpazede seviyeli müzik yayını yapan Soma Çağrı FM gönüllere taht kuruyor.

Radyo belgeselleri, söyleşiler, din, tarih, edebiyat, hatıra ve teknoloji içerikli kültürel programlara yer veren Soma Çağrı FM, farklı görüşleri kendi bünyesinde buluşturabilen müspet bir yayıncılık örneği sergilemektedir.

Yayın alanını ve teknik alt yapısını her geçen gün genişleten ve ilkeli yayıncılığı ile saygınlığı pekiştiren Soma Çağrı FM, dinleyicisinin talepleriyle reklam verenin avantajlarını buluşturan bir reklam anlayışına sahiptir.Soma Çağrı FM Rtv.Yay.A.Ş.

Kurtuluş Mh. İdman Sk. No: 38 KAT 1 D.2
Soma / MANİSA

TEL : 236 612 88 00 – 613 88 00

REKLAM İRTİBAT 541 971 88 00

somacagrifm@ hotmail.com

Soma Çağrı FM 2.14 アップデート

2015-12-21
Hatalı arka plan imaj düzeltildi

Soma Çağrı FM Tags

Additional Information

カテゴリー: フリー 音楽&オーディオ アプリ

公開日付:

最終のバージョン: 2.14Soma Çağrı FM 更新を申請する

それを入手: Soma Çağrı FM をPlayストアでダウンロード

動作環境: Android 2.3.2+

報告: 不適切な内容としてフラグ

Advertisement
 
前バージョン
Discover
コメントをよみこんでいます...
最初のコメントをする。
検索中…