होम » ऐप्स » मनोरंजन » Gamehag

Gamehag का वर्णन

Steam Wallet, CS:GO, PUBG, Fortnite, Minecraft, Clash Royale, Roblox, Netflix, Clash of Clans, Amazon, Google – gry i doładowania za free!

Chcesz zarabiać na graniu w gry? 💲 Testuj gry na Gamehag, wykonuj zadania i zgarniaj za darmo klucze do gier, doładowania Steam Wallet, skiny oraz wiele innych atrakcyjnych nagród.

Wykonując zadania zbieraj Kamienie Dusz i wymieniaj je na interesujące Cię nagrody, takie jak doładowania:

💰 Riot Points,
💰 PaySafeCard,
💰 Steam Wallet,
💰 V-dolce (Fortnite),
💰 Google Play,
💰 Amazon,
💰 Kinguin,
💰 iTunes,
💰 Battle.net,
💰 World of Tanks,
a także
💰 skiny CS:GO,
💰 klucze do gier (PUBG, FIFA 18, Far Cry 5),
💰 sprzęt dla graczy.

Przetestuj gry w Twoich ulubionych gatunkach, oferujemy bezpłatny dostęp do gier:

🎮 MMO,
🎮 RPG,
🎮 strategii,
🎮 zręcznościowych,
🎮 logicznych,
🎮 wojennych,
🎮 akcji,
🎮 mini-gier,

a także całej masy innych gier dla dziewczyn i chłopców, opierających się na planszówkach lub nawiązujących do Twoich ulubionych filmów.

Dzięki aplikacji mobilnej możesz zdobywać Kamienie Dusz w każdej sytuacji – w szkole, w pracy, na nudnym obiedzie rodzinnym czy w toalecie. 📲 Po prostu złap za telefon, wykonuj zadania i zarabiaj na graniu w swoje ulubione gry.

Komunikuj się ze znajomymi przy pomocy czatu, śledź swoje ulubione wątki na forum, w których wymieniasz się opiniami o grach z innymi graczami. Czytaj nowości ze świata gier w dziale z artykułami i sprawdź, które miejsce właśnie zajmujesz w naszym rankingu.

Graj w swoje ulubione gry i zgarniaj super nagrody. Zarabianie na graniu w gry jeszcze nigdy nie było tak łatwe i przyjemne. Gamehag wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i dostarcza pierwszą na rynku aplikację tego typu. Nie czekaj ani chwili dłużej i pobierz ją jako pierwszy ze swoich znajomych.

Masz już wystarczającą ilość Kamieni Dusz? Zamów nagrodę z poziomu aplikacji i zobacz na własne oczy jak Twój czas się spienięża.

Aplikacja jest całkowicie darmowa. Do jej pełnego funkcjonowania niezbędne jest połączenie z Internetem. W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z naszą ekipą na support@gamehag.com. 📬

© Gamehag.com

Gamehag 2.6.3 अद्यतन

2019-01-25
- Poprawki

Gamehag Tags

Additional Information

श्रेणी: फ्री मनोरंजन ऐप

प्रकाशन तिथि:

नवीनतम संस्करण: 2.6.3निवेदन Gamehag अपडेट

इसे प्राप्त करें: Gamehag Google Play प्राप्त करें

जरूरतें: Android 4.1+

रिपोर्ट: अनुपयुक्त के तौर पर फ्लैग करें

Advertisement
 
पिछला संस्करण
Gamehag से मिलता-जुलता
श्रेणियां
टिप्पणी लोड हो रहा है...
टिप्पणी करने वाला पहला व्यक्ति बनें।
खोज हो रही है...