Accueil » Applications » Communication » Tele Proxy
Tele Proxy icône

Tele Proxy

تله پراکسی

1.1.1 for Android
Filtershekanha

La description de Tele Proxy

تله‌پراکسی یا TeleProxy یک اپلیکیشن تولید تیم فیلترشکن‌ها است که با مخلوط کردن چندین تکنولوژی، پراکسی‌های براساس MTProto و MTProxy را ارائه می‌دهد که کاربران تلگرام می‌توانند به راحتی فیلترینگ تلگرام را دور بزنند.

ویژگی مهم اپلیکیشن تله‌پراکسی در مقایسه با دیگر پراکسی‌های مبتنی بر MTProto و MTProxy آن است که در این تکنولوژی کار برای مسدود کردن تمام پراکسی‌های ارائه شده توسط تله‌پراکسی کار بسیار سخت و در برخی موارد غیرممکن است.

در تله‌پراکسی، تعدادی از آدرس‌های پراکسی برای تعدادی از افراد به صورت خودکار نمایش داده می‌شود. به عنوان مثال فکر کنید پراکسی X به ۱۰ نفر نمایش داده می‌شود اما به گروه دیگری - مثلا ۵ نفر - پراکسی Y نشان داده می‌شود. در این حالت اگر کمیته فیلترینگ پراکسی X را مسدود کند، کاربرانی که از پراکسی Y استفاده می‌کنند دچار مشکل نمی‌شوند. با توجه به اینکه TeleProxy یک سیستم خودکار است، در نتیجه پراکسی X که مسدود شده است با یک سری پراکسی دیگر به صورت خودکار جایگزین می‌شوند و آن ۱۰ نفر مجددا می‌توانند از تلگرام به راحتی استفاده کنند.


تله‌پراکسی یا TeleProxy توسط فیلترشکن‌ها (Filtershekanha.com) توسعه و طراحی شده است. فیلترشکن‌ها به دسترسی آزاد به اینترنت و حمایت از ابزارهای امن پایبند بوده و با توجه به محبوبیت بسیار بالای تلگرام در میان کاربران ایرانی، فیلترشکن‌ها به فکر طراحی تله‌پراکسی افتاد تا کار کاربران در استفاده از MTProto و MTProxy آسان‌تر و کار کمیته فیلترینگ سخت‌تر شود.

اگر می‌خواهید که از آخرین لیست فیلترشکن‌ها آگاه شوید، می‌توانید عضو خبرنامه فیلترشکن‌ها شوید. برای این کار تنها کافی است که یک ایمیل خالی به list@Filtershekanha.com بزنید.

راه‌های تماس با گروه فیلترشکن‌ها:

- کانال تلگرام: https://T.me/Filtershekanha
- بات تلگرام: https://T.me/FiltershekanBot
- توییتر: https://Twitter.com/Filtershekanha
- ایمیل: contact@Filtershekanha.com

Tele Proxy 1.1.1 Mise à jour

2018-07-03
اگر پراکسی پیش‌فرض اپ مسدود شد لطفا اپ رو پاک نکنید ما براتون پراکسی جدید مخصوص شما می‌فرستیم. کنار همدیگر بر فیلترینگ پیروز خواهیم شد.

Tele Proxy Tags

Informations Complémentaires

Catégories: Gratuit Communication APPLICATION

Dernière version: 1.1.1Demande Tele Proxy mise à jour

Date de mise à jour:

Telechargé par: Jadiel Silva

Nécessite Android: Android 4.1+

Signaler: Signaler comme inapproprié

 
Versions précédentes
Discover
Charegement du commentaire...
Soit le premier à commenter.
Langues
Recherche en cours...