Inicio » Aplicaciones » Social » YazBee
YazBee icono

YazBee

2.5.5 for Android

Mobifin

La descripción de YazBee

İster kişileri ister 20 adet konu başlığından dilediğini takip ederek güncel kal, olanı biteni izle. Haberden, magazine, spordan siyasete gelişmeleri takip edip gündemin bir parçası ol. Dilersen sadece takip et dilersen takip ile yetinme sende yaz, sesini duyur.

Paylaşımlarını yaparken video, resim ve 280 karakter özgürlüğü ile kendini ifade et.
20 adet konu başlığından dilediğini, aynı zamanda kişilerden de dilediğini takibe alarak, kendine özel akış sayfası oluşturarak, güncel kal. Neler olup bitiyor hep güncel kal.

Sosyal medyanı kendi isteğin doğrultusunda kişiselleştir. Paylaşımlarını istersen ilgili kategoriyi seçerek yap, seni takip etmeyen ama o kategoriye abone olanlara sesini duyur, etkileşime geç ya da sadece seni takip edenlerle iletişimde kal, sen nasıl istersen o şekle giren sosyal medya yazbee.

Sosyal medyanın yeni hali yazbee, sen de yaz, oluşan sinerji de payın olsun. Yazbee yepyeni bir sosyal medya deneyimi. Canlı canlı 7/24 istediğin yerden istediğin zaman sen de yaz.

YazBee 2.5.5 Actualizar

2019-08-16
#SenYazDiye geliştirmeye devam ediyoruz.
- Birtakım iyileştirmeler yaptık.

YazBee Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Categoría: Gratis Social APP

Fecha De Publicación:

Última Versión: 2.5.5Solicitar YazBee Actualización

Conseguirlo en: Conseguir YazBee desde Google Play

Requisitos: Android 5.0+

Reportar: Marcar como inapropiado

Advertisement
 
Versiones anteriores
Discover
Comentario Cargando...
Se el primero en comentar.
Buscando...