Startseite » Apps » Videoplayer & Editors » vod.pl

Die Beschreibung von vod.pl

Vod.pl – filmy i seriale

Vod.pl to najpopularniejszy serwis wideo online w Polsce, posiadający bogatą ofertą filmów, seriali, programów publicystycznych i produkcji dla najmłodszych.

Nowa wersja vod.pl to już teraz znacznie szybsza aplikacja, intuicyjny interfejs i łatwy sposób znajdowania treści – sekcje tematyczne oraz filtry i sortowania, dzięki którym szybko znajdziesz film dla siebie.

Już niedługo w następnych aktualizacjach – w końcu wrócimy z wymarzonym, dopracowanym Chromecastem, płatnościami w aplikacji oraz udoskonalonymi mechanizmami zarządzania swoimi ulubionymi filmami!

Co potrafi vod.pl?

Aplikacja vod.pl to dostęp online do tysięcy filmów oraz setek programów i seriali. Znajdziesz tu zarówno produkcje adresowane do widzów dorosłych, jak i bajki dla dzieci oraz kino familijne. Oferuje możliwość korzystania z treści największych polskich i zagranicznych producentów i dystrybutorów – jak 20th Century FOX, Kino Świat, Gutek Film, SPI, Best Film, Vision Films, Galapagos i inni. Vod.pl to nie tylko hitowe produkcje niemal prosto z kina ale też szeroka oferta kina ambitnego, europejskiego oraz niszowego dla bardziej wymagającego widza.

Vod.pl to, najlepszy kontent filmowy w Polsce. Na vod.pl znajdziesz zarówno nowe tytuły, które niedawno miały swój kinowy debiut, jak i starsze produkcje, dzięki którym możesz na powrót przeżywać ulubione historie.

Ponadto aplikacja vod.pl to znacznie więcej, niż same filmy czy seriale – dzięki niej znajdziesz także liczne programy, filmy dokumentalne oraz inne interesujące treści. Nie musisz czekać na określone godziny emisji – otrzymujesz natychmiastowy dostęp do tego, co tylko chcesz i kiedy chcesz!

Jakie funkcje znajdziesz w aplikacji vod.pl?

Aplikacja vod.pl została zaprojektowana tak, aby umożliwić jak najszybsze znalezienie poszukiwanych treści, dlatego możesz filtrować dostępną ofertę według takich kategorii jak: filmy, seriale, programy, dokumenty czy programy Onetu. W każdej kategorii znajdziesz też bardzo przydatne sekcje tematyczne – na przykład filmy z okazji Holloween, programy kulinarne czy kino europejskie. Dzięki temu szybko znajdziesz to, co cię interesuje. A dzięki podawanym na bieżąco informacjom o nowościach, nigdy nie przegapisz żadnej nowej, wartej Twojej uwagi produkcji.

Vod.pl - płatności

A w jaki sposób płacisz za udostępnienie danej treści? Płatności za oglądane materiały możesz wykonywać bezpośrednio w aplikacji – możliwe jest ich wykonywanie za pomocą blika, przelewów online, kart kredytowych oraz wysyłając płatnego SMS-a. Dzięki temu uiszczanie opłat odbywa się w sposób najbardziej dla ciebie wygodny.


Vod.pl - co w kolejnych edycjach?

Widzisz film, który chcesz obejrzeć, a nie masz teraz na to czasu? Żaden problem! Lista ulubionych umożliwi zapisywanie filmów oraz seriali, dzięki czemu nie zapomnisz o nich i będziesz mógł w każdej chwili do nich wrócić. Nie musisz także przerywać oglądania, nawet jeżeli wyjdziesz z domu czy podróż się skończy – będziesz mógł zacząć oglądanie na jednym urządzeniu, a następnie kontynuować na innym. Będzie również możliwość zatrzymać film w dowolnym momencie i powrócić w wybranej chwili, kontynuując od momentu, w którym się przerwało.

Zapraszamy do pobierania i korzystania z aplikacji vod.pl oraz życzymy wielu udanych seansów!

vod.pl 4.0.9 Aktualisieren

2019-10-07
- dodano blik OneClick
- naprawiono liczne błędy

Additional Information

Kategorie: Gratis Videoplayer & Editors APP

Veröffentlichungsdatum:

Aktuelle Version: 4.0.9vod.pl Update anfordern

Laden Sie es von: Erhalt vod.pl auf Google Play

Anforderungen: Android 5.0+

Bericht: Als unangemessen kennzeichnen

Advertisement
 
Frühere Versionen
Ähnlich wie vod.pl
Mehr von Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o.
Discover
Kommentar wird geladen...
Schreib den ersten Kommentar.
Suchen...