VİOP 101: Nedir Nasıl Oynanır Zeichen

1.0.2 by RSS Interactive


Feb 12, 2023

Über VİOP 101: Nedir Nasıl Oynanır

Deutsch

Lernen Sie VIOP mit kostenlosen VIOP-Lektionen

“VİOP 101: Ücretsiz VİOP Dersleri” ile vadeli işlem piyasasına doğru bir başlangıç yapın.

VİOP nedir, nasıl oynanır, para kazanmak için ne yapılır gibi sorular aklınızı karıştırıyor olabilir. Türev araç, sözleşmelerin alım satımı konularını hemen öğrenerek yatırıma başlamak istiyorsanız VİOP 101 size iyi bir rehber olacak.

Ücretsiz VİOP eğitimi sunan uygulama sayesinde kısa sürede piyasaya hazır hale geleceksiniz. Hiçbir ücret ödemeden Android cihazlarınıza indirebileceğiniz uygulamayla keyifli bir şekilde bilmeniz gereken her şeyi öğreneceksiniz.


Peki, VİOP 101’de sizi neler bekliyor?

Piyasayla ilgili en temel bilgiler “Hikayeler” kısmında bulunuyor. Burada; vadeli işlem nedir, opsiyon nedir, başlangıç teminatı, uzlaşma fiyatı, teminat tamamlama çağrısı gibi önemli konuları paylaştık.

“Dersler” adım adım piyasanın derinlerine inmeyi sağlayacak. Toplamda 5 ana ders üzerine geliştirilen bölüm, VİOP ile ilgili en temel konulardan en detaylı bilgilere kadar sırayla almanızı sağlayacak. Dersleri tamamladıkça ilerleme çubuğundan ne kadar bilgi edindiğinizi görebileceksiniz.

Dersler bölümünde sizi bekleyen “Testler” bilginizi sınamanızı sağlayacak. Birkaç önemli piyasa bilgisinin ardından bu testleri çözerek, neler öğrendiğinizi göreceksiniz. Bu sayede edindiğiniz bilgileri de pekiştirmiş olacaksınız.

Derslere kısa bir ara vermek istediğinizde “Tahmin Oyunu” sizi bekliyor. Bir oyun edasında hazırladığımız sorulara ‘Artar’ veya ‘Azalır’ şeklinde cevaplar vereceksiniz. Bu şekilde tahmin yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.

VİOP 101 uygulamasının en güzel yanlarından birisi de “Günün Önerileri” bölümüdür. Bu bölümde ünlü borsacıların özlü sözleri sizi karşılayacak. Sözlerden sonra film, belgesel ve kitap önerileri bulacaksınız.

‘Günün Olayı’ başlığıyla ekonomi tarihine damga vuran önemli gelişmeleri öğreneceksiniz. Son olarak ‘Günün Önemli Kişisi’ ile tanışacaksınız. Borsa tarihinde iz bırakmış kişileri, spekülatörleri, yatırımcıları ve yöneticilerin hikayelerini okuyacaksınız.

Sizler için hazırladığımız “Sözlük” bölümünde bilmediğiniz terimleri bulacaksınız. Borsa ile ilgili hiçbir konuya ve terime yabancı kalmamak için bu bölüme mutlaka ara ara göz atın.

VİOP 101 uygulamasının güzel yanlarından birisi de profil bölümünde sizi bekliyor. Okuduklarınızı kaydederek, hem tekrar göz atın hem de arkadaşlarınızla paylaşın. Üstelik kaydettiklerinizi ayrı klasörlerde bulabilirsiniz.

Was ist neu in der neuesten Version 1.0.2

Last updated on Nov 4, 2022

Sistem güncellemesi yapıldı, hatalar giderildi.

Übersetzung wird geladen...

Zusätzliche APP Informationen

Aktuelle Version

VİOP 101: Nedir Nasıl Oynanır Update anfordern 1.0.2

Von hochgeladen

Luis Fernando Oliveira

Erforderliche Android-Version

Android 4.4+

Available on

Erhalt VİOP 101: Nedir Nasıl Oynanır auf Google Play

Mehr anzeigen

VİOP 101: Nedir Nasıl Oynanır Screenshots

Kommentar wird geladen...
Sprachen
Sprachen
Suchen...
Abonnieren Sie APKPure
Erhalten Sie als der Erste den Zugang zu Vorabversionen, Neuigkeiten und Anleitungen der besten Android-Spiele und -Apps.
Nein, danke
Anmeldung
Erfolgreich abonniert!
Sie haben jetzt APKPure abonniert.
Abonnieren Sie APKPure
Erhalten Sie als der Erste den Zugang zu Vorabversionen, Neuigkeiten und Anleitungen der besten Android-Spiele und -Apps.
Nein, danke
Anmeldung
Erfolg!
Sie sind jetzt unseren Newsletter abonniert.