Turkcell Acil Durum Zeichen

2.1 by Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş


Aug 21, 2015

Über Turkcell Acil Durum

Deutsch

Turkcell now you're safe again.

Turkcell ile artık daha güvendesiniz.

Turkcell Acil Durum uygulaması ile acil yardıma ihtiyaç duyduğunuzda yakınlarınızı haberdar edebilir veya İLK YARDIM, POLİS İMDAT gibi acil numaraları kolayca arayabilirsiniz. Uygulamanın en önemli özelliği, her iki arama tipinde de konum bilginizin karşı tarafa otomatik olarak iletilebilmesidir.

Konum bilginizi ister pratikçe oluşturacağınız SMS ile yakınlarınıza iletebilir ister tüm acil numaraları aradığınızda paylaşabilirsiniz. • Acil numara aramalarında coğrafi koordinatlar (enlem,boylam, hassasiyet) iletilir.

• SMS gönderiminde – coğrafi koordinatlar (enlem,boylam) iletilir.

Konum bildirimi sadece yurtiçinde geçerlidir. Turkcell aboneleri yurtdışında çıktıklarında uygulama üzerinden çağrı gerçekleştirebilir ama herhangi bir konum bilgisi iletemez.

Uygulamayı daha etkin kullanabilmek için acil durumda haberdar edilecek yakınların önceden uygulamaya eklenmiş olması gerekmektedir.

Sadece Turkcell aboneleri, uygulama içinden 112,155 gibi acil numaraları aradığında, konum bilgisi ilgili kuruma otomatik bildirilir; diğer operatör aboneleri için bu durum geçerli değildir.

Turkcell Acil Durum uygulamasıyla beraber gelen Turkcell Cebim Güvende servisiyle, http://cebimguvende.turkcell.com.tr adresine Turkcell Şifre’nizle girerek Android tabanlı cep telefonunuzun konumunu öğrenebilir, telefonunuzu uzaktan kilitleyebilir, hafızasını tamamen silebilir, alarm çaldırabilir, ekranına mesaj gönderebilir ve uygulamaları kilitleyebilirsiniz.

Tüm abonelerin uygulama içinden gerçekleştireceği SMS/e-posta kullanımları, mevcut tarifeleri üzerinden ücretlenecektir.

Turkcell Acil Durum uygulaması ücretsizdir ve kullanım için abonelik şartı yoktur.

Uygulama’yı Turkcell aboneleri dışında diğer GSM operatörü aboneleri de indirebilir ve acil durumda konum bilgisini SMS ile yakınlarıyla paylaşabilir.

Was ist neu in der neuesten Version 2.1

Last updated on Aug 21, 2015

Bazı telefon modellerinde yaşanan çağrı yönlendirme sıkıntısı giderildi.

Übersetzung wird geladen...

Zusätzliche APP Informationen

Aktuelle Version

Turkcell Acil Durum Update anfordern 2.1

Von hochgeladen

Yuda Setiawan

Erforderliche Android-Version

Android 4.0.3+

Mehr anzeigen

Turkcell Acil Durum Screenshots

Kommentar wird geladen...
Sprachen
Sprachen
Suchen...
Abonnieren Sie APKPure
Erhalten Sie als der Erste den Zugang zu Vorabversionen, Neuigkeiten und Anleitungen der besten Android-Spiele und -Apps.
Nein, danke
Anmeldung
Erfolgreich abonniert!
Sie haben jetzt APKPure abonniert.
Abonnieren Sie APKPure
Erhalten Sie als der Erste den Zugang zu Vorabversionen, Neuigkeiten und Anleitungen der besten Android-Spiele und -Apps.
Nein, danke
Anmeldung
Erfolg!
Sie sind jetzt unseren Newsletter abonniert.