Startseite » Apps » Unterhaltung » Lepší.TV
Lepší.TV Zeichen

Lepší.TV

Nová dimenze sledování online televize

1.0.82 for Android

goNET s.r.o.

Die Beschreibung von Lepší.TV

Vyzkoušejte sledování 103 tv stanic až 30 dní zpětně včetně HBO za 1 Kč na měsíc - bez závazku.

Pro sledování všech 103 stanic vyžaduje aplikace předplatné služby a přihlášení www.Lepší.TV. Aplikace slouží pro instalaci na chytré Android televize (Sony, Philips...) a na Android telefony a tablety.

Aplikace Vám umožní dívat se na 103 televizních stanic tehdy, když máte čas a zároveň na to, co Vás zajímá a ne na to, co zrovna v televizi hraje. Díky unikátním funkcím jako je přehání všech pořadů až 30 dní zpětně, HD kvalita obrazu, přetáčení, pauza, velké filmotéce bez příplatku a výrazně nižší ceně než nabízí O2, UPC, T-Mobile..., si Lepší.TV může dovolit mít doma skutečně každý.

Pořízení Lepší.TV je snadné. Stačí si službu Lepší.TV na www.lepší.tv objednat a tomu mít jakékoliv internetové připojení. Během pár chvil tak získáte chytrou digitální kabelovou televizi se spoustou výhod, zajímavých televizních stanic, nejlepších filmů, televizních seriálů, pohádek pro děti, sportovních přenosů a pořadů pro dospělé. V základní nabídce v nejnižší ceně na trhu zákazník získá kromě základních stanic (Česká televize, NOVA, Prima, Barrandov...) také prémiové filmové stanice jako jsou FilmBox Premium, JOJ Cinema, Horror Film, CS Film, stanice pro děti Nickelodeon nebo CZ Mini plné pohádek. Sportovní nadšence potěší Nova Sport, pro odreagování erotický LEO TV a TV stanice slovenské, polské a německé. V nabídce máme 98 TV stanic slibujících pořádnou porci zábavy, vzrušení, romantiky, napětí a informací. Proto si vždy vybere ten správný pořad pro sebe opravdu každý. A kdo si nevybere může si dokoupit stanice HBO včetně HBO GO.


Navíc, celá digitální televize Lepší.TV má mnoho vychytaných funkcí. Nenabízí pouze přehrávání filmů nebo přehrávání seriálů a pořadů. Pauza, přetáčení a nahrávání umožňuje i těm, co u sledování TV usínají, televizi zastavit a přehrát si rozkoukaný pořad později. Určitě potěší přetočení reklam či nudných pasáží. Obrovskou výhodou LEPŠÍ.TV je také zobrazit si a přehrát stovky nejlepších filmů, seriálů, dokumentů, pohádek nebo sportovních pořadů podle toho, na jaký typ pořadu máte zrovna chuť. Díky funkci zhlédnutí až 30 dní zpětně Vám navíc už žádný skvělý film, oblíbený seriál, sportovní utkání, ani pořad neuteče.

Lepší.TV 1.0.82 Aktualisieren

2019-10-11
Oprava zastavení/spuštení.

Additional Information

Kategorie: Gratis Unterhaltung APP

Veröffentlichungsdatum:

Aktuelle Version: 1.0.82Lepší.TV Update anfordern

Laden Sie es von: Erhalt Lepší.TV auf Google Play

Anforderungen: Android 5.0+

Bericht: Als unangemessen kennzeichnen

Advertisement
 
Frühere Versionen
Mehr von goNET s.r.o.
Discover
Kommentar wird geladen...
Schreib den ersten Kommentar.
Suchen...