Startseite » Apps » Tools » ESET Mobile Security Telekom Edícia
ESET Mobile Security Telekom Edícia Zeichen

ESET Mobile Security Telekom Edícia

5.0.74.0 for Android

ESET

Die Beschreibung von ESET Mobile Security Telekom Edícia

Táto verzia aplikácie je určená pre zákazníkov spoločnosti Slovak Telekom, a.s. Je funkčná len so SIM kartou vydanou spoločnosťou Slovak Telekom a k nej priradenou licenciou spoločnosti ESET, spol. s r.o.

Služba sa poskytuje v prípade jej prvej aktivácie na 1 mesiac zdarma. Ak počas tejto doby používateľ požiada o deaktiváciu služby a následne požiada o jej reaktiváciu, služba mu bude spoplatňovaná v zmysle platnej ceny za poskytovanie služby.

Cena za poskytovanie služby Mobile Security Telekom Edícia
Cena s DPH: 1,00€
Splatnosť ceny: mesačne
Objavujte. Ochráňte váš smartfón alebo tablet s Mobile Security & Antivirus, prémiovým riešením internetovej ochrany od ESETu a užívajte si online nakupovanie a surfovanie po internete

“ESET Mobile Security je nevyhnutnosťou pre každého kto vlastní zariadenie s operačným systémom Android.” (Tommy Armendariz, About.com, 2014)

”100% ochrana proti infekciám, vrátane vírusov, červov alebo trójskych koní.” (AV-Comparatives, 2014, testované na 2 266 vzorkách, priemer v priemysle 95.3%)

Užívajte si bezpečnejšie technológie a surfujte na webe, sťahujte súbory a otvárajte e-maily bez strachu z vírusov, ransomware, adware či phishingu.

VYUŽITE TIETO FUNKCIE
Jednoduchý sprievodca úvodným spustením vás v niekoľkých krokoch prevedie počiatočným nastavením aplikácie.
✓ Všimli ste si niečo podozrivé? Spustite kontrolu na prítomnosť malvéru.
✓ Máte obavy, že webová stránka, ktorú ste práve navštívili, nie je bezpečná? Nemusíte sa obávať, funkcia Anti-Phishing vás ochráni.
✓ Ako je moje zariadenie chránené? Prezrite si podrobnú správu o bezpečnosti.

VYUŽITE POKROČILÉ FUNKCIE ZABEZPEČENIA
✪ Prihláste sa do vášho účtu na webovom portáli my.eset.com a zistite polohu vášho zariadenia, robte snímky z predného i zadného fotoaparátu, zobrazte správu na obrazovke alebo vzdialene vymažte všetky citlivé dáta uložené na vašom zariadení.
✪ Vybila sa vášmu stratenému telefónu batéria? Proaktívny Anti-Theft v prípade slabej batérie zasiela údaje o poslednej známej polohe zariadenia – táto informácia vám môže pomôcť nájsť vaše mobilné zariadenie.
✪ Obávate sa, že sa vaše deti, rodina alebo kolegovia dostanú k vašim citlivým dátam? Jednoduchým spôsobom chráňte prístup k akejkoľvek aplikácii použitím PIN kódu alebo odtlačku prsta
✪ Práve ste si nainštalovali nejakú aplikáciu a nie ste si istý, aké povolenia má udelené? Skontrolujte ich prostredníctvom funkcie Bezpečnostný audit.
✪ Chcete mať svoje zariadenie pravidelne kontrolované na prítomnosť hrozieb? Nastavte kontrolu vášho zariadenia tak, aby sa automaticky spúšťala počas nabíjania alebo v naplánovaný deň a čas.

Viac informácií o povoleniach vyžadovaných aplikáciou ESET Mobile Security nájdete v Databáze znalostí spoločnosti ESET: http://kb.eset.com/android
Vaše osobné dáta nesledujeme ani neukladáme.

SPÄTNÁ VÄZBA
Po nainštalovaní ESET Mobile Security, sa stanete súčasťou našej komunity, ktorej členstvo vám umožní odoslať vašu spätnú väzbu. Ak máte nejaké návrhy, otázky, alebo nám chcete povedať „ahoj“, prosím pošlite nám e-mail na play@eset.com.

Additional Information

Kategorie: Gratis Tools APP

Veröffentlichungsdatum:

Uploaded by: Muhammad Calu

Aktuelle Version: 5.0.74.0ESET Mobile Security Telekom Edícia Update anfordern

Available on: Erhalt ESET Mobile Security Telekom Edícia auf Google Play

Anforderungen: Android 4.0+

Bericht: Als unangemessen kennzeichnen

Advertisement
 
Frühere Versionen
Ähnlich wie ESET Mobile Security Telekom Edícia
Mehr von ESET
Discover
Kommentar wird geladen...
Schreib den ersten Kommentar.
Suchen...