Buyrun Benim icon

1.2 by Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş


Nov 28, 2015

About Buyrun Benim

English

You're looking for the phone's playing record voice messages are heard!

Buyrun Benim ile kendi sesinizden sesli mesaj kaydedebilir, bu kaydı özel bir kişiye, gruba ya da herkese dinletmek üzere ayarlayabilirsiniz. Telefonunuzu açamadığınız anlarda bile sesli mesajınızı dinletebilir, kendinizi ifade etme fırsatı yakalayabilirsiniz. Gün içinde servisin kullanımı hayatınızı birçok alanda kolaylaştırır, sizin için seçtiğimiz birkaç örnek:

*Ekibinizle uzun sürecek bir toplantıya giriyorsunuz, telefonunuzu açamayacaksınız. Öte yandan, patronunuza onun beklediği bir projeyle ilgili bilgi vermeniz gerekiyor. Telefonunuzdan patrona özel sesli mesajınızı kaydedin ve tüm gün toplantıda bile olsanız patronunuzun beklediği bilgiyi patron sizi aradığı anda ulaştırın!

*Sevgiliniz, eşiniz, aileniz veya dostlarınızla keyifli bir vakit geçirmek istiyorsanız, telefonunuzu açamayacaksınız. Öte yandan, sizi arayanlara da nezaketten o gün telefonunuzu açamayacağınızı ama en kısa zamanda onlara geri dönüş yapacağınızı bildirmek istiyorsunuz. Sesli mesajınızı kaydedin ve keyifli gününüze devam edin.

*Hani o herkesin kendini daha yakın, daha ait hissettiği bir arkadaş grubu vardır ya..O grubun mutlaka kendi içinde ortak bir sır/şaka/söylemi vardır. O gruptan sizi biri aradığında o grubun ortak söylemiyle, hoş ve farklı bir şekilde onları karşılayın, telefonunuzu açamadığınız anlarda bile...

* Sevginizi, coşkunuzu, duygularınızı ifade etmek gerek her fırsatta. Kızınıza, oğlunuza, eşinize, ailenize, arkadaşınıza her fırsatta onları ne kadar çok sevdiğinizi hatırlatmak ve onları özel hissettirmek istiyorsunuz! Telefonunuzu açamadığınız anlarda bile onların sizin için ne kadar önemli olduğunu onlata özel hazırladığınız sesli mesajlara her daim ifade edin!

* Doktor, avukat ya da sürekli müşterilerle iletişim halinde olmanız gereken bir meslektesiniz. Mevcut müşterinizle meşgulken, diğer müşterilerinizin beklediği önemli mesajları da telefonunuzu açamasanız bile sizi aradıklarında anında duyurmak istiyorsunuz. Hemen kendi sesinizde mesajınızı kaydedin ve telefonunuzu açamasanız bile onlara mesajınızı iletmiş olun!

What's New in the Latest Version 1.2

Last updated on Nov 28, 2015

Kaydedilen sesin daha sonra tekrar başkalarına ayarlanabilmesi.
Tüm ses kayıtlarının Kayıtlar sayfasında listelenmesi.
Belirlenen süre boyunca geçerli olan ve süre sonunda otomatik olarak pasif olan ayarlar.
Yenilenmiş ve daha çok telefon modeli için uyumlu arayüz.

Translation Loading...

Additional APP Information

Latest Version

Request Buyrun Benim Update 1.2

Uploaded by

Kahfi Bayas Fallah

Requires Android

Android 2.2+

Show More

Buyrun Benim Screenshots

Comment Loading...
Languages
Languages
Searching...
Subscribe to APKPure
Be the first to get access to the early release, news, and guides of the best Android games and apps.
No thanks
Sign Up
Subscribed Successfully!
You're now subscribed to APKPure.
Subscribe to APKPure
Be the first to get access to the early release, news, and guides of the best Android games and apps.
No thanks
Sign Up
Success!
You're now subscribed to our newsletter.